Mutlu adımların markası yaza hazır!

0
175
Mutlu adımların markası yaza hazır!

Ekolojik deriden rengarenk patikleriyle bebeklerin ayaklarını güldüren JJKids, 1. yaşını yeni yazlık koleksiyonu ve yeni yaş seçenekleriyle kutluyor.

JJKids yeni yaz koleksiyonundaki ikisi bir arada koleksiyonuyla, bu defa da anne çocuklara takım giyebilecekleri modeller sunuyor. Yaz koleksiyonunda yer alan sandaletlerin hem anneler için hem de 5 yaşa kadar erkek ve kız çocukları için seçenekleri bulunuyor.

İkisi bir arada koleksiyonunda bulunan önü ve arkası açık ikili takımların yanında, bebek ve çocukların parmaklarını korumak üzere önü kapalı arkası açık modeller de annelerin tercih yapmasını oldukça kolaylaştırıyor.

JJKids, bebek ve çocuklarının kıyafet seçimleriyle birlikte sağlıklarına da önem veren annelerin yanı sıra baby shower, yeni doğan, ilk adım ve doğumgünleri gibi özel günlerde farklı hediye arayışında oranlara da güzel alternatifler sunuyor.

Mağazalar ve Online satış sitelerinden alınabiliyor

Füme, mor, taba, nefti, yeşil, pembe, sarı, elektrik mavi, kızıl kahve, kırmızı, gri ve lacivert renk alternatifleri olan JJKids’e, Organicera – Uniq İstanbul, Kapbula Organik, City’s AVM, Doğal Aile – Erenköy, Gipys Kids – Moda, Living Kids etc ve Uğurlu Dükkan – Sapanca’dan ulaşmak mümkün.

 

Füme, mor, taba, nefti, yeşil, pembe, sarı, elektrik mavi, kızıl kahve, kırmızı, gri ve lacivert renk alternatifleri olan JJkids’e, Organicera – Uniq İstanbul, Kapbula Organik – City’s AVM, Doğal Aile – Erenköy, Gipsy KidsModa, Living Kids etc ve Uğurlu Dükkan – Sapanca’dan ulaşmak mümkün.

 

YORUM YOK

CEVAP VER