Bebekler Stokke ürünleriyle büyüyor!

0
803
stokke

stokkeDoğumdan itibaren kullanılabilecek hepsi bir arada oturma sistemi ile bebeğinizin büyümesine adım adım eşlik eden Stokke, böylece çocuğunuzun ve sizinde en yakın arkadaşı oluyor.

Stokke’in ilk olarak 2014 yılında ürettiği Stokke Steps, aynı siz ve bebeğiniz gibi birbirini tamamlayan Hepsi Bir Arada teknolojisiyle çocuğunuzun doğumundan itibaren ona hem güvenli hem de özgürce hareket edebilme imkanı sağlıyor. Stokke Steps, yumuşak minderli ana kucağından başlayarak fonksiyonel mama sandalyesi ve çok yönlü sandalyeye kadar dönüşerek çocukların büyüme süresi boyunca kullanılabilecek geniş, ergonomik ve yüksek kalite bir oturma tasarımı sunuyor.

Dönüşebilen çocuk sandalyesi Stokke Steps, üstün tasarım kalitesi ve çığır açan tasarımı ile bu yıl 3. kez dünya çapındaki en büyük ve bilinen ürün yarışması RedDot Award: Product Design’da “Best of the Best” ödülünün de sahibi oldu. Çocuğunuzun doğumundan itibaren 10 yıl boyunda onunda birlikte büyüyen bu benzersiz oturma sistemi, zamansızlığı ve estetik tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

 

YORUM YOK

CEVAP VER