Geleceğin Yazılımcıları KidzMondo Yaz Kampı’nda

0
517
kidzmondo

KidzmondoKidzMondo Yaz Kampı’na katılan çocuklara yepyeni bir program daha! İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliğiyle hazırlanan Kodlama Eğitimi’ne katılan çocuklar hem bilgisayar teknolojisi ve terminolojisi, donanım – yazılım bilgilerini öğrenecek, hem de kodlama ve tasarım becerisi kazanacaklar.

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan, mimarisiyle gerçek dünyanın küçültülmüş hali olan eğlence & öğrence şehri KidzMondo’nun yaz kampında çocuklar, yaz tatili süresinde hem eğlenecekler hem de hayal ettikleri mesleği keşfetme şansı bulacaklar.

İstanbul Aydın Üniversitesi Çocuk Üniversitesi’nin ve Bilişim Garaj Akademisi uzmanlarının desteğiyle hazırlanan Kodlama Eğitimi’nde Planlama Aşaması, Geliştirme Aşaması, Uygulama ve Proje Hazırlama Aşaması ise uygulanacak temel içerikler arasında yer alacak.

Hangi yaş aralığı için uygun derseniz de eğer hemen söyleyelim. Haftanın beş günü 09.30: 18.00 saatleri arasında düzenlenecek yaz kampları için önerilen yaş aralığı ise 5 – 11 olarak belirlenmiş durumda. 9 Eylül’e kadar devam edecek KidzMondo Yaz Kampı’na çocuklar seçtikleri eğitimlere ister bir hafta, ister yaz dönemi boyunca katılabilecekler.

 

YORUM YOK

CEVAP VER