Yaz tatili, hiç kuşkusuz çocukların fiziksel aktiviteleri en çok gerçekleştirdikleri zaman. Çocukların gelişiminde büyük rol oynayan bu aktivitelerin doğada yapılması ise ayrı bir önem taşıyor.

Maslak’ta 8 bin metrekarelik alan üzerine kurulu Xtrem Aventures İstanbul’da çocuklar, doğada doyasıya eğlenerek macera dolu bir gün geçiriyorlar. Çocuklar, güvenlik önlemlerinin en yüksek düzeyde alındığı macera parkında; 15 metre yükseklikten Quick Jump ile atlayarak, 180 metrelik zipline ile ağaçtan ağaca kanatsız uçarak, ortalama 8 metre yükseklikte ağaçlar üzerinde dolaşarak tüm enerjilerini doğaya bırakıyor. Emniyet kemerli yüksek ip parkurlarının yanı sıra yerden 10 metre yüksekte emniyet kemeri kullanmadan geçilmesi gereken ağlar da bol eğlence vaat ediyor.

“Yerden göğe kadar macera”

Fransa, Almanya ve Amerika’nın aralarında olduğu 15 ülkeden sonra Türkiye’de de kurulan Xtrem Aventures’de; 4-8 yaş için ağ parkuru, 8 yaş üstü çocuk ve yetişkinler için yüksek ip parkurları, zipline parkuru ve quick jump (serbest atlayış) gibi birçok aktivite bulunuyor. Yaz boyunca 11.00-22.00 saatleri arasında açık olacak Xtrem Aventures, iş stresinden uzaklaşmak ve yorgunluğunu atmak isteyen yetişkinlere de keyifli ve eğlenceli bir zaman vaat ediyor.

YORUM YOK

CEVAP VER