Buz Devri: Büyük Çarpışma

0
502
buz devri büyük çarpışma

Animasyon filmlerine olan bakış açınız nasıldır bilemiyorum ama çocukluğumdan beri animasyonun bendeki yeri çok özeldir. İzlerken neredeyse kendimi unutur, hayal aleminin kapılarını aralayıp, izlediğim karakterin peşine düşüveririm. Dolayısıyla adı – sanı her ne olursa olsun izlediğim herhangi bir animasyonun yüzümde kocaman bir tebessüm oluşturması da benim için son derece doğaldır.

Ice Age: Collision Course

Bunları neden söylediğime gelince… Malum okullar tatil, hava sıcaklığı normalin üzerinde ve evdeki küçük canavarın canı sıkılıyor. Durum böyle olunca geçtiğimiz günlerde gösterime giren, tarihin en büyük ikinci animasyonu Buz Devri: Büyük Çarpışma (Ice Age: Collision Course) da bahaneyle imdadınıza yetişmiş oluyor.

Serinin bu bölümünde Scrat’in meşe palamudu peşindeki destansı takibi, onu kazara Buz Devri karakterlerinin daha önce hiç gitmediği ve sonuçlarının yıkıcı olabileceği kozmik bir evrene götürüyor. Durum böyle olunca Sid, Manny, Diego ve sürünün geri kalanı kendilerini kurtarmak için evlerini terk etmek zorunda kalıyorlar. Egzotik topraklara doğru başlayan bu yolculuk ise karşılaştıkları yeni karakterlerle birlikte eğlenceli bir maceraya dönüşüyor.

Ice Age: Collision Course

Ali Poyrazoğlu, Haluk Bilginer ve Yekta Kopan’ın seslendirmesini yaptığı Buz Devri: Büyük Çarpışma bir kez daha izleyenlere keyifli dakikalar sunuyor.

Seyircilere Geotopia adındaki yepyeni bir kozmik dünya ile tanıştıran Buz Devri: Büyük Çarpışma, sevilen karakterlerin bu dünyadaki yeni macerasına bizleri davet ediyor. Ne dersiniz? Sizce de izlemeye değer değil mi? O zaman hepinize şimdiden iyi seyirler…

YORUM YOK

CEVAP VER