Çalışma Keyfini 3’e Katla

0
523
faber casttle

Faber -Castell uzun ve sıcak yaz günlerinin ardından okula dönüş için hazırlanan gençleri capcanlı ürün seçenekleri ve enerjilerini katlayacak Spotify kampanyası ile karşılamaya hazırlanıyor. Gençleri nerede olursa olsun kendilerini ifade etmeye davet eden Faber-Castell, defter ve kalemleri ile de çalışma ortamlarına şimdiden renk ve güzellik katacak.

Faber – Castell Grip Versatil kalemler, yumuşak tutuş sağlayan noktacıkları, kauçuk kılıfı, üçgen ve yuvarlak alternatifli gövde seçenekleriyle de ergonomik bir yazım vadediyor. Pembe, mor ve çimen yeşili gibi renklerdeki kalemlerin ayrıca bordo ve siyah gibi klasik renk alternatifleri de bulunuyor.

Konforlu ve kolay kullanımı ile ön plana çıkan Faber – Castell Poly Matic Versatil uçlu kalemlerin uçları ise yazım sırasında otomatik olarak çıkarak, kesintisiz bir yazım deneyimi yaşatıyor. Klasik, opak, canlı ve şeffaf renk alternatifleri, ergonomik tutuş sağlayan gövde tasarımı ve çevirmeli ekstra büyük silgi özelliği ile her tarza ve her ihtiyaca hitap ediyor.

Faber Castell’in doğa dostu sert kapaklı ve PP kapaklı defterleri ise renk ve desen seçenekleriyle gençlerin çalışma keyfini ve motivasyonlarını arttırıyor. A5 ve A4 ölçülerinde, spiralli, spiralsiz, çizgili, çizgisiz ve kareli defterlerin 100’den 240 yaprağa kadar farklı seçenekleri bulunuyor.

Çalışırken dikkat çekici noktaların altını çizmek ve farklı renklerle önemli konuları belirlemek isteyen gençlere ise Faber-Castell Textliner serisinin canlı tonları eşlik ediyor. 3 farklı genişlikte (1mm, 2mm, 5 mm) çizme özelliği ile dikkat çeken Textliner serisi, sarı, turuncu, kırmızı, pembe, yeşil ve mavi renkleriyle, çalışma saatlerine rengarenk bir keyif katıyor.

#çalışmakeyfi’nde Faber-Castell her zaman seninle!

Her zaman yenilikleri takip eden, teknolojinin ve internetin içinde yetişen genç nesil, evde ve okulda tüm çalışma ortamlarını zevklerine ve tercihlerine göre kişiselleştirerek ihtiyaç duyduğu motivasyonu Faber-Castell’in renkli ürünlerinden sağlıyor.

Faber-Castell & Spotify işbirliği ile gençlerin hayatlarının vazgeçilmez bir parçası olan müzik, çalışma keyiflerini arttırmaya devam ediyor. 19 Eylül – 19 Ekim tarihleri arasında Faber-Castell ürünleri ile #çalışmakeyfi fotoğrafını Instagram’dan paylaşan 1000 kişi 3 aylık Spotify Premium üyeliği kazanma şansı yakalayacak, bizden söylemesi…

YORUM YOK

CEVAP VER