Çocuğunuz için oyuncak maymun yapmaya ne dersiniz?

0
587
oyuncak maymun

Küçükken adeta gözünüz gibi baktığınız, en sevdiğiniz oyuncağınız hangisiydi hatırlıyor musunuz?

Sizi bilmem ama benim en sevdiğim oyuncağım annemin bana yaptığı bez bebeklerdi. Çünkü o oyuncakta sevgi vardı, emek vardı, herşeyden önemlisi de sırf benim gönlüm olsun diye tamamıyla bana ayrılan zaman vardı. Durum böyle olunca, anlayacağınız bez bebeğimin yanında diğer oyuncakların esamesi bile kalmıyordu.

Bunları sizinle neden paylaşıyorum biliyor musunuz? Çünkü şu aralar inanılmaz şekilde kendimi muhteşem bir mutluluk dalgasının içinde hissettiğim oyuncak yapımına kaptırmış durumdayım da ondan. Bu nedenle şu aralar baktığım ve gördüğüm her şeyde bir oyuncak teması arıyorum ki ne yalan söyleyeyim bunu yaparken de inanılmaz mutlu oluyorum. Şu aralar evi adeta maymun bahçesine dönüştürmüş olmamda bundan dolayıdır işte… Eh mutluluk katsayımı varın siz hesaplayın.

oyuncak maymun

Eğer siz de çocuğunuza bu sevimli maymunlardan yapmak istiyorsanız ihtiyacınız olacak malzemeler: eski veya yeni 1 çift soket çorap, iğne, iplik, makas, elyaf ve bir çift göz. Hepsi bu kadar. Gerisi ise tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.

Yok, yine istediğiniz gibi olmadı mı? O zaman bize yazın, biz sizin için üretip yollayalım.

 

YORUM YOK

CEVAP VER