Çocukların Vazgeçilmez Kahramanı Pepee, MOİ Sahne’de

0
456
pepee

PepeeDuyduk duymadık demeyin! MOİ Sahne’nin büyük beğeni toplayan kültür sanat etkinliklerinin bu haftaki konuğu, çocukların vazgeçilmez çizgi kahramanı Pepee olacak.Gerek birbirinden komik maceralarıyla, gerekse de aile bireyleriyle olan sevgi dolu ilişkisiyle adeta çocuklara örnek olan Pepee, aynı zamanda Türkiye’nin ilk çizgi dizi projesi niteliğini taşıyan yapımlarından da biri.

Popülerleştikçe sadece çocukların değil 7’den 70’e herkesin dünyasının sevgi dolu bir parçası haline gelen Pepee; önümüzdeki günlerde müzikli ve eğlenceli oyunlarıyla çocuklara ve çocukluğunu özleyenlere unutulmaz bir gösteri gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi olan Mall of İstanbul’un en modern sahnelerinden biri olan MOİ Sahne, Düşyeri oyuncularını ağırlayacak.

Düşyeri oyuncuları tarafından 17 Temmuz 2016 Pazar günü saat 13.00’te sahnelenecek Pepee ile çocuklar eğlenceli saatler geçirerek, eğlence fırsatı da bulmuş olacaklar. Bu gösteri kaçmaz bizden söylemesi…

 

YORUM YOK

CEVAP VER