ArielHepimizin bildiği gibi daha çocuk denebilecek yaşlarda başlayan annelik güdümüz, o kurduğumuz oyunların baş kahramanları olan bebeklerimizle birlikte start almıştır.

Zaman içerisinde büyüyüp, yetişkin insanlar olarak hayattaki yerimizi aldığımızda ise tablo yine aynı şekilde kalmıştır. Sadece oyuncak bebek, gerçeği ile yer değiştirmiştir, o kadar. Dolayısıyla kimisi bu duyguyu tatmış, kimisi de tatmak için sırasını bekleme moduna geçivermiştir.

Sonuç her ne olursa olsun, oynamayı sevsin veya sevmesin, illa ki kız çocuklarının vazgeçilmezi olan bir bebeği vardır.  Bu kiminin Barbie’si, kiminin Sindirella’sı, kimininse bez bebeği şeklindedir.

Bunları yazma nedenimi soracak olursanız da eğer hemen söyleyeyim. Kız çocuklarına hayallerini keşfetmeleri için ilham vermeye hazırlanan her biri farklı yetenek ve özelliklere sahip 11 Disney Prensesi, gümbür gümbür geliyor haberiniz olsun sevgili anneler…

Sindirella, Ariel, Rapunzel, Pamuk Prenses, Aurora, Bella, Tiana, Merida, Yasemin, Mulan ve Pokahontas, kız çocuklarına kendi eşsiz hikayeleri ile seslenip, “Hayal Et, Prenses” diyerek, hayallerinin peşinden gittiklerinde yapabileceklerinin sınırsız olduğunu hatırlatmaya hazırlanıyorlar.

Hasbro’nun yeniden tasarladığı Disney prenses serisi ile birlikte unutmayın ki kız çocukları artık kendi hayal dünyalarında sihirli bir yolculuğa çıkma şansını da yakalamış olacaklar, benden söylemesi…

 

 

 

YORUM YOK

CEVAP VER