faber castellFaber -Castell, çocukların içindeki yaratıcılığı ortaya çıkarmak için özenle tasarlanmış birbirinden renkli ve eğlenceli boyama gereçleri sunuyor. Grip kuru boyalar, ergonomik yapıları, canlı ve örtücü renkleriyle, eğlenceli keçeli kalemler ise birbirine bağlanan kapakları, parlak ve dayanıklı renkleriyle resim yapmayı keyifli bir aktiviteye dönüştürüyor. Faber – Castell ile resim yapan çocukların derslerinden arta kalan zamanlarda da zihinsel gelişimleri devam ediyor.

Faber-Castell Eğlenceli Keçeli Kalem

Çocukların en sevdiği ürünler arasında yer alan Faber – Castell eğlenceli keçeli kalemler birbirine bağlanabilen havalı kapakları sayesinde boyama aktivitesine eğlence ve yaratıcılık katıyor. Dayanıklı ve parlak renklerden oluşan seri, keçeli kalemler arasında en yoğun örtücü özelliğe sahip boyalar arasında yer alıyor. Kalemlerin jumbo versiyonları ise kalın gövdeleri sayesinde küçük eller için tutuş kolaylığı ve konfor sağlıyor. Birbirine bağlanabilen kapaklarla çocuklar hem boyama yapabiliyor, hem de parçaları birleştirerek yaratıcı şekiller ve maketler yaratabiliyor. Anneler ise boyaları toplarken geçmeli kapaklar sayesinde hiç zorlanmıyor.

Faber-Castell Grip Kuru Boya

Ergonomik üçgen yapısı ve kavramayı kolaylaştıran noktacıkları ile dikkat çeken Faber – Castell Grip kuru boyalar, küçük ressamların ellerini yormadan yumuşak ve güvenli bir kullanım sunuyor. Parlak, canlı ve örtücü renklerdeki boya kalemleri ile çocuklar hayallerindeki her şeyin resmi yapabiliyor. Minik eller, boyaların uzun ömürlü kullanımı ve kırılmaya karşı dayanıklı yapısı ile zorlanmadan yaratıcılıklarını kağıda dökebiliyor. Boyalar ıslak fırça uygulaması sonrası ise tamamıyla çözünerek resimlere suluboya efekti veriyor.

YORUM YOK

CEVAP VER