Dünyanın en ünlü kırtasiye markası Faber-Castell’in kurşun kalemleri, yüzyılları aşkın süredir olduğu gibi yeni eğitim döneminde de okul sıralarında çocuklarla buluşuyor. Kırtasiye denilince ilk akla gelen rengarenk kalemler ile yaratıcılığa ve hayal gücüne yer açan defterler, okula dönüş hazırlığı yapan çocuklar ve velileri için raflardaki yerini aldı.

Faber-Castell nesillerdir çocukların en önemli öğrenme süreçlerinde yanlarında olan efsanevi kurşun kalemler üretiyor. Okul zilinin çalması ile sıralarına yerleşen çocuklar, harflere Faber-Castell kalemlerinin yumuşacık yazımı ile merhaba diyor. Çocukların en yakın sıra arkadaşı kalemler, kalitesiyle de öğretmenlerin vazgeçilmez tercihi oluyor.

Faber-Castell grip kurşun kalemler ise konforlu ergonomik üçgen tasarımı ile elleri yormuyor. Kırılmalara dayanıklı ve kolay silinen ucu ile dikkat çeken kalemler kırmızı, mavi, yeşil ve gri renk seçenekleri ile satışa sunuluyor. Grip kurşun kalem serisinin kaliteli ve şık görünümlü çevre dostu gövdesine Faver-Castell’in rengarenk kapaklı defterleri eşlik ediyor.

Faber-Castell renkli kuru boya kalemleri ise çocukların hayal güçlerini kağıda döktükleri resim derslerine yaratıcılık katıyor. Öğrenciler, kalemlerin capcanlı ve örtücü renklerini kullanarak Faber-Castell resim defterine çizim yapıyor, resim yapma becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştiriyor.

 

 

YORUM YOK

CEVAP VER