Masal Günlerini Kaçırmayın

0
189
Masal Günlerini Kaçırmayın

Toyzz Shop Masal Günleri, Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop ve Doğan Egmont işbirliğiyle gerçekleştirilecek.

Çocuklara kitap okumayı sevdirmeyi ve kitap okuma alışkanlığını yaygınlaştırmayı amaçlayan Toyzz Shop ve Doğan Egmont Masal Günleri’nin ilki 22 Nisan 2017, Cumartesi günü Toyzz Shop, Mall of İstanbul’da düzenlenecek.

Etkinlikte TRT Çocuk’ta yayınlanan Masalcı Abla programının sevilen sunucusu Gümeç Alpay, Planet Çocuk ve TV8’de Toyzz Shop sponsorluğunda yayınlanan, Nisan ayında animasyon sinema filmi vizyona girecek olan Maşa ile Koca Ayı’nın, Doğan Egmont tarafından yayınlanan kitabını çocuklara okuyacak.

Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven; “Çocukların hayata dair farkındalık kazanmaları ve hayallerini gerçekleştirmek için ilham alabilmeleri için kitap okuma alışkanlığının çok önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Toyzz Shop olarak çocukların kişisel gelişimine katkıda bulunmak, onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz” dedi.

Doğan Egmont Pazarlama Direktörü Ayşegül Kirpiksiz Yılmaz ise konuyla ilgili değerlendirmesinde, “Mottomuz ‘Okumak Gelecektir’ yayınladığımız her kitapta pusulamızdır. Geleceğin okuyarak daha aydınlık olabileceğine inanıyoruz. Bu amaçla belki daha okuma yazma bile bilmeyen çocukları Masal Günleri etkinlikleriyle kitabın aydınlık dünyasına davet ediyoruz” dedi.

 

 

YORUM YOK

CEVAP VER