MOI Sahne Mayıs ayında cıvıl cıvıl

0
346
MOI Sahne mayıs ayında cıvıl cıvıl

Yoğun geçen iş stresini bir yana bırakıp, kendinize ve çocuğunuza vakit ayırmanın şimdi tam zamanı diyorsanız; İstanbul’un en renkli sahnesi MOI Sahne, mayıs ayı boyunca birbirinden keyifli tiyatro oyunları ve sahne gösterileriyle dolu olacak, bizden söylemesi.

Birbirinden keyifli tiyatro oyunlarıyla Mayıs ayını renklendirecek oyunları KidsofCity okurları için derledik.

İşte Mayıs ayında sahnelenecek o oyunlar…

Türkiye’dir Burası
Rafadan Tayfa Çocuk Müzikali, “Türkiye’dir Burası” ile güzel ülkemizin dört bir yanını dolaşıyor. Ülkemizin geleneklerini hiç olmadığı kadar samimi bir dille aktarırken, kültürümüze dair öğeleri ise müzikli ve danslı bir oyunla izleyiciye sunuyor. “Türkiye’dir Burası” eşsiz dansları, özgün şarkıları ve güçlü sahne prodüksiyonu ile izleyiciye adeta görsel bir şölen yaşatacak. 7 Mayıs Pazar günü 13.00 ve 15.00’de olmak üzere, iki farklı seansta MOI Sahne’de izleyiciyle buluşacak oyun için şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz.

Canım Kardeşim Müzikali 2
Televizyon ekranlarında çocukların severek izlediği Canım Kardeşim’in yepyeni müzikali “Canım Kardeşim Müzikali 2”, MOI Sahne’de izleyiciyle buluşacak. Oyun; eğlenmek ve güzel zaman geçirmek için sadece bilgisayar oynanmaması gerektiğini anlatıyor. Oyuna Barış Manço karakteri gibi sürpriz tiplemeler de katılıyor. Danslı ve müzikli oyun, çocukların da dahil olduğu bir eğlenceye dönüşüyor. Canım Kardeşim Müzikali’ni 14 Mayıs ve 21 Mayıs 2017 tarihlerinde izleyebileceğinizi hemen söyleyelim.

Odada Dört Mevsim
Neşe Türkeş’in yazıp, Okan Yahşi’nin yönettiği çocuk oyunu “Odada Dört Mevsim” MOI Sahne’de izleyiciyle buluşuyor. Oyunda, odasında nasıl vakit geçireceğini bilmeden sıkılan bir çocuğun yardımına koşan Bilge Sinek Cızbız, Vivaldi’nin ünlü eseri Dört Mevsim’den esinlenerek ona muhteşem bir dünyanın kapılarını açıyor. Danslarla ve görsel efektlerle zenginleşen oyunda çocuklar eğlence dolu bir şölenin içine dalıyor. Odada Dört Mevsim’i 20 Mayıs Cumartesi günü saat 13.00’te izleyebilirsiniz.

Etkinliklerin biletleri www.biletix.com’dan ve MOI Sahne gişesinden temin edilebiliyor.

YORUM YOK

CEVAP VER