Hollandalı tasarımcı Davy Kho tarafından tasarlanan, şık, estetik ve yenilikçi mima Xari Bebek Arabası, elegans ve vintage tarzıyla bebek arabası dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Stil sahibi annelerin yeni gözdesi mima Xari Bebek Arabasının şık ve kıvrımlı kozasının fermuarı, 15 saniye içinde portbebeye dönüşebiliyor, akıllı büyüme teknolojisi sayesinde hem portbebe hem de oturma ünitesi olarak 2 farklı konseptte kullanılabiliyor. 5nokta emniyet kemeri ile birlikte kol desteği de içererek daha güvenli bir seyahat sağlayan mima Xari; şase, koltuk rengi ve başlangıç paketi seçimi olanağıyla da, annelere kendi stillerine en uygun bebek arabasını oluşturma fırsatı sunuyor.

Ekstra güvenlik, ekstra hijyen

Ergonomik malzeme olan EVA köpüğünden yapılan mima Xari, çocuk için dayanıklı ve korunaklı kabuk görevi görürken, bebek arabalarında kullanılan geleneksel maddelerden daha fazla destek sağlıyor. Ultra hafif ve kompakt ana gövde sayesinde çok kolay katlanabilen mima Xari, benzersiz cilasıyla da ultra hijyen sunuyor.

Kolay sürüş keyfi

Ultra kompakt yapısı ve çok hafif olmasıyla, stilize ve pürüzsüz sürüş olanağı sağlayan mima Xari’de arka tekerlekler zor ve engebeli zeminlerin etkisini azaltabilecek süspansiyon sistemi ile donatılmış durumda. Ön tekerlekler ise 360º ve sabit olarak kullanılabiliyor.

Yer tasarrufu olanağı

mima Xari Bebek Arabası’nın taşıma sepeti, oturma ünitesinin içinde yer alarak yer tasarrufu sağlıyor. mima Xari’de yer alan iki adet çanta ise, manyetik kapaklı mıknatıs ile malzemeleri depolayarak, gözden uzakta güvenle tutulmalarına olanak sunuyor.

YORUM YOK

CEVAP VER