Çizgi Film ve Oyuncak Seçimlerinin Çocukların Seçimine Bırakılması

0
406
itfaiyeci sam

Çocuklarımızın hayal dünyalarının gelişmesindeki en büyük etken oyuncak seçimleridir. Çok eskiden birkaç seçme şansına sahip olduğumuz oyuncak çeşitleri, günümüzde renkleri, içerikleri ve sahip oldukları özellikleri ile oldukça baş döndürücü bir hale gelmiş bulunmakta. Oyuncaklar günümüzde artık sadece çocuklarımızın hayallerini de süslemekle kalmıyor, doğum günleri temalarını da süslüyor.

Hayatın içine bu denli karışan oyuncakları alırken dikkat etmeniz gereken şeyler neler? Günümüzde her yerde satılan oyuncakları aslında güvendiğiniz yerlerden temin etmeniz oldukça önemli. Herkesin bir oyuncak favorisi var elbette. Yeğenimin ilk aşkı ve rol modeli itfaiyeci Sam oyuncakları ile karşılaştınız mı bilemiyorum. Ama yeğenim onlar olmadan sofraya dahi oturmuyor.

Bunu çok can sıkıcı bulanlar olabilir. Ama masum yavrularımız kendi hayal güçlerinde yarattıkları bu dünya ile gelecekteki karakter durumları hatta çoğu zaman meslek seçimleri dahi bir belirginlik kazanıyor. Çocuğunuzun şu an için dile getiremediği istekleri seçimleriyle gün yüzüne çıkıyor. Televizyonda bir itfaiyeci görüp onun ne olduğunu merak ettiğinde, hem yaptığı işi, hem de kullandığı araçları daha yakından görüp, kavraması adına itfaiyeci sam oyuncakları almanız onun hem hayal dünyasının gerçeğe yaklaştıracak hem de eğlenirken öğrenmesine imkan verecektir.

Çocuğunuz için tercihleri zorlanmadan, bir mağaza içindeki koşturmadan uzak bir şekilde yapma arzusu içindeyseniz eğer Karakterdukkani.com üzerinden rahatça ulaşabilirsiniz. İstediğiniz her oyuncağın yer aldığı Karakterdukkani.com adresinde itfaiyeci Sam oyuncakları, uzaktan kumandalı itfaiye arabası, su deposu, su tabancası ve bunlar gibi birçok ürüne daha kolayca sahip olabilirsiniz.

Çocuğunuz televizyonda bir yangın haberi gördüğünde onun elindeki oyuncak ile bağlantısını sorgulayıp belki koşarak içeriden oyuncağını alarak yangını söndürmeye yardım etmek isteyecek.

Çocuğunuzun duygu dünyasını özgür bırakın. Belki itfaiyeci Sam oyuncakları sayesinde geleceğin en mükemmel itfaiyecisi o olacak. Mağazadaki her oyuncağa bakıp iç geçirmesini istemiyorsanız, o koşuşturmacadan uzak ama seçimleri onunla birlikte yapmak istiyorsanız eğer alın hemen telefonunuzu, bilgisayarınızı elinize ve Karakterdukkani.com adresinden çocuğunuz için yeni ve yaratıcı hayaller seçmeye başlayın.

 

YORUM YOK

CEVAP VER