Doğumgünü süprizlerini kim sevmez ki?

0
656
Doğumgünü sürprizlerini kim sevmez ki?

doğumgünü süprizlerini kim sevmez ki?“Mutlu yıllar, nice yaşlara” diyerek sarıldığınız bir kişinin yüzünde oluşan tebessümün etrafa yaydığı o ışığı hayal etmenizi istesek, çok şey mi istemiş oluruz acaba? Yoksa yüzünüzde oluşan o tebessümün nedeni yakın zamanda doğumgünü kutlamasına katıldığınız arkadaş veya ailenizden birinin etrafına yaydığı o muhteşem enerjiyi hatırlamış olmanız mı?

Cevabınız evet ise doğru yerdesiniz, demektir. Çünkü birazdan sizlerle sevdiklerimizin tam da doğumgünü gelip çattığında adeta kurtarıcımız olacak bir yerden bahsedeceğim.

Malum sevdiklerimizin doğum günlerini sıradan günlerden ayırarak, unutulmayacak günler haline getirmek, hem onları hem de bizi mutlu edecektir. Peki sevdiklerimizin doğum günlerini kutlarken işe ilk etapta nereden başlarız, hiç düşündünüz mü?

Seçenekler belli…

Sade veya şaşalı geçecek sürpriz bir doğum günü organizasyonuna dair karar verme aşamasından tutun da, davet edilecek arkadaş ve alınacak hediyeye kadar liste uzar da uzar…

Sizi bilemem ama benim için en uğraştırıcı olan kısmı ne yalan söyleyeyim hediye bulma sürecidir. Ne de olsa sevdiklerimizin doğum günlerini kutlarken, işe onlar için en güzel ve en özel doğum günü hediyesini keşfederek başlamak gerekir. Ondan sonraki süreç ise tabii ki organizasyona dair detayları belirlemeye kalacaktır. Oysa tüm bunları bizim yerimize birisi düşünse ne de güzel olurdu değil mi?

Eğer siz de benim gibi gerçekten bizim yerimize birisi düşünüyor olsa ne iyi olurdu diyorsanız müjde… Çektiğimiz tüm bu çilelere artık bir son verme zamanı geldi de geçiyor bile…

Geçtiğimiz günlerde internette dolaşırken sürpriz bir şekilde bulduğum ve adından dolayı da epeyce ilgimi çekip soluklandığım bir siteye denk geldim. İsmi Nice yaşlara. Evet, evet yanlış duymadınız. Nice yaşlara dedim! Doğum günü sektöründe her türlü ihtiyacı karşılamak üzere faaliyet gösteren Nice Yaşlara, tüm ihtiyaç sahiplerini aynı zamanda diğer firmalarla da buluşturan online bir pazar yeri. Amaçları ise malum. Doğum günü ile ilgili işlerinizi kolaylaştırıp, yükünüzü hafifletmek hepsi bu kadar.

İçinde ise neredeyse yok yok. Zengin hediye alternatiflerinden tutun da, pasta, mekan, süsleme, kıyafet, fotoğrafçı, müzik ve gösteri, doğum günü tatilleri, organizasyon, yiyecek – içecek ve temizliğe kadar sayısız seçeneklerle bezeli. Size düşen tek şeyse doğumgünü olan kişinin size olan yakınlığını (arkadaş, anne – baba, eş, sevgili veya kimbilir belki de çocuğunuz) belirledikten sonra fiyat aralığını belirleyip, sistemin size önereceği alternatiflere göre seçiminizi yapmanız, hepsi bu kadar. Sitenin bu konuda son derece işlevsel olduğunu da tüm samimiyetimle söyleyebilirim. Zira işinizi kolaylaştıracak her türlü detay en ince ayrıntısına kadar düşünülerek, tasarlanmış. Durum böyle olunca günler süren efor sarfetmenize inanın artık hiç gerek bile yok. Çünkü Nice Yaşlara bizim için gerekli hazırlıkları zaten büyük bir özenle yapıyor. Bize ise zamanı güzel bir şekilde değerlendirerek, anın tadını çıkarmak kalıyor.

O zaman hep birlikte bugün doğumgünü olan sevdiklerimize şunu söyleyelim mi?

İyi ki doğdun, iyi ki varsın, hep birlikte nice yaşlara

YORUM YOK

CEVAP VER