Gebelikte Gün Saymanın Kolay Yolu

0
311
elele gebelik hesaplama

Çocuk isteyen çiftlerin en tatlı telaşıdır hamilelik süreci. Her ay hatta her hafta farklı bir gelişme olur anne adayının vücudunda ve bebeğin büyümesinde. Başlarda o minik yaşamın sadece orada olduğunu bilirsiniz ama sonrasında hissetmeye başlarsınız. Neyi ne zaman yaşayacağınızı merak ediyorsanız gebelik hesaplama Elele sayesinde artık çok kolay. Hamilelik günlerini sayabilmek için önce hamile kalmak gerekiyor tabii ki de. Ancak her kadın her dönem hamile kalamaz. Bunun için belli günler vardır. Yumurtlama döneminizi Elele sayfasındaki bilgiler ile kolayca hesaplayabilirsiniz. Böylece ne zaman gebe kalabileceğinize dair aklınızda bir tarih belirleyebilirsiniz.

Bebeğinizin cinsiyeti hakkında ufak da olsa bir fikir edinmek istiyorsanız ve henüz ultrason ile bu mümkün değil ise Çin takvimine göre bebeğinizin cinsiyetini hesaplayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hangi ayda ve kaç yaşında hamile kaldığınızı cevaplamak. Çin takvimine özel olarak hazırlanan Elele sayfasında bu iki sorunun yanıtı hangi kutucuktaysa onu işaretleyin. İşte sürpriz cevap tam olarak o kutunun içerisinde sizi bekliyor.

Hamile olduğunuzu öğrendikten sonraki süreçte sizi nelerin beklediğini de merak ediyor olmalısınız. O zaman bu merakınızı Elele ile kolayca giderebilirsiniz. Hamile kadınlara özel olarak hazırlanan sayfada hamile kaldığınız andan doğumunuza kadar vücudunuzda neler olacak, bunları öğrenebilirsiniz.

Bebeğiniz içinizde gelişirken ay ay neleri yaşayacak ve size neler hissettirecek, yaşamadan önce bilgi sahibi olabilirsiniz. İyi bir anne olmak istiyorsanız bebeğiniz daha karnınızdayken ona bilinçli bir şekilde annelik yapmaya başlamanız gerekmektedir.

En heyecanlı kısımlardan birisi de bebeğin doğum tarihinin hesaplanmasıdır. Bebeğin cinsiyetinin öğrenmesi de tabii ki en heyecan verici anlardan biridir. Tüm alışverişlerinizi bebeğinizin cinsiyetine göre yaparsınız. Ona koyacağınız ismi çok önceden kararlaştırmış olsanız bile hamile kaldıktan sonra yine de bir telaş yaşarsınız acaba ne isim koysam diye. Bunlar oldukça tatlı telaşlardır. Ancak bebeğinizin cinsiyetinden ziyade sağlıklı olması her ailenin en çok istediği şeydir. Peki, bebeğiniz ne zaman doğacak? Bunun hakkında fikir sahibi olmak isteyenlere de Elele yine harika bir doğum tarihi hesabı eklemiş. Elele sayesinde hamileliğinizin tatlı telaşını daha güzel bir şekilde geçirebilirsiniz.

 

 

 

YORUM YOK

CEVAP VER