Aktivite

Çocuklar için Ayrıcalıklı Spor Kulübü: “Shaba”

shaba

Yaşamlarını daha verimli ve anlamlı kılmak isteyenlere yeni bir yaklaşımla hizmet sunan Shaba, Türkiye’nin ilk aile spor kulübü olarak hizmet veriyor. Shaba, yetişkinlere özel spor alanları ve profesyonel eğitim fırsatlarıyla beraber çocukların da spor hayatlarına profesyonel eğitmenler eşliğinde başlamalarına önem veriyor.

Çocuklarının spor alışkanlıklarının gelişmesini ve kendilerine güvenmesini isteyen ailelerin güvenebilecekleri spor kulubü olan Shaba, alanlarında profesyonel eğitmen kadrosuyla, çocukların spor hayatlarına sağlıklı biçimde başlamalarıyla beraber beslenme alışkanlıklarını da doğru sürdürmelerine ayrı bir özen gösteriyor. Kadrosunda beslenme uzmanlarının da yer aldığı spor kulübü, “Kilo Kontrol Programı” ile hayatlarını sağlıklı yaşamla sürdürdürmek isteyen ailelerin tercihi haline geliyor.

Sağlıklı yaşamın önceliği olan hijyene ayrı bir özen gösteren Shaba, tüm kullanım alanlarını belirli saat aralıklarıyla hijyenik özel sularla temizleyerek 7’den 70’e tüm üyelerinin güven içinde spor yapmalarını sağlıyor.

Shaba; “Hido Swim Academy” ile lisanslı genç yüzücüler yetiştiriyor…

Alanlarında uzman eğitmenler tarafından 4-14 yaş aralığında tüm çocuklara yaş gruplarına özel, yüzme eğitim programları hizmeti veren Shaba, 2010 yılında kurulan Hido Swim Academy ile lisanslı sporcular yetiştiriyor.

Shaba ebeveyn üyeleri spor yaparken çocuklarının da ücretsiz olarak “Kids Club” bölümünde uzman çocuk eğitmenleri eşliğinde keyifli vakit geçirmelerine olanak sağlıyor.

Bir cevap yazın