Aktivite

Doğru oyuncağa ulaşmak moritoys’la artık çok kolay!

moritoys

Bugün çocuğuna oyuncak almak için yola çıkan anne babalar, cevaplanmayı bekleyen bir dizi soruyla karşı karşıya kalıyor. Bu oyuncak çocuğun gelişimini destekleyecek mi, yaş grubuna uygun mu, sağlığa zararlı mı ve son olarak da fiyat olarak erişilebilir mi? Bu aşamaların hepsini geçtikten sonra aileler daha büyük bir sorunla karşı karşıya: Bu kaliteli oyuncaklara çocuk hemen ilgisini kaybedip; evin bir köşesine atacak mı? İşte Türkiye’nin en yenilikçi girişimlerinden moritoys, ailelerin içine düştüğü bu oyuncak çıkmazını hazırladığı oyun programıyla çözmeye talip!

Satın almadan dünyanın en iyi oyuncakları kapında

Moritoys oyun programı üyelik modeliyle çalışıyor. Üye oluyorsunuz, her ay uzmanların seçtiği iki oyuncak ve bir kitap kapınıza geliyor. Bir ay boyunca moritoys kutunuzun tadını çıkardıktan sonra; o oyuncakları kapıdan teslim edip; yerine yenilerini alıyorsunuz. Üstelik her ay bir kitap da hediye!

moritoys

Oyuncak seçimi uzmanlarca PYP’ye göre yapılıyor

Oyuncak seçimi ise moritoys ekibinin çocuk gelişim uzmanlarına emanet. Uzmanlar, moritoys oyun programını oluştururken binlerce oyuncağı süzgeçten geçiriyor ve 3 – 6 yaş grubu için 100’e yakın ödüllü oyuncağı belirliyor. Bu program, International Baccalaureate tarafından tasarlanmış erken çocukluk dönemi gelişim programı Primary Years Program (PYP) baz alınarak hazırlanıyor ve çocukların 5 alanda dengeli gelişimi hedefleniyor.

En yüksek standartlarda hijyen

Evinize gelen oyuncaklar 3 aşamalı dezenfeksiyon sonrasında kutusundan hiç çıkarılmamış oyuncakların çoğundan daha hijyenik! Oyuncaklarımızın hijyeni ultrasonik banyo ve toksik madde içermeyen, çevre dostu, anti-bakteriyel ‘Ecover’ temizlik malzemeleriyle sağlanıyor.

 

Bir cevap yazın