Aktivite

Ege Perla’dan Yaz Tatilinde Çocuklar İçin Okuma Atölyesi

okuma atölyesi

Açıldığı ilk günden beri çocuklar için düzenlediği hem eğlenceli hem de yaratıcı etkinliklerle fark yaratan Ege Perla, çocukların yaz tatilini hayata geçirdiği okuma atölyeleri ile renklendiriyor. 26 Temmuz, Perşembe günü itibariyle her hafta Salı ve Perşembe günü gerçekleşecek atölyelere katılan çocuklar okuyacakları kitaplarla yeni dünyaları keşfederken, atölyeler boyunca kitap kumbarasına bağışlayacakları kitaplarla da başka çocukların kitapla buluşmasına katkıda bulunacaklar.

Ege Perla, çocukların dört gözle beklediği yaz tatili heyecanına ortak oluyor. 26 Temmuz- 16 Ağustos tarihleri arasında yaz tatilini İzmir’de geçirecek tüm çocuklar için Tırtıl Kids işbirliği ile “Okuma Atölyesi” ni hayata geçiriyor. Ege Perla, çocuk katında gerçekleştirilecek bu atölyeler ile çocuklar, okuyacakları kitaplarla yepyeni dünyaları keşfetmeye davet ediyor.

Ege Perla’da yer alan ve ailelerin favori kitap evlerinden biri olan Tırtıl Kids, Aç Tırtıl, Bay Ördek İşe Başlıyor, Öğretmenim Bir Canavar, Gürültülü Boya Kutusu, Kırmızı Bisiklet gibi en renkli kitapları ve interaktif atölyeleri ile çocukları ağırlamaya hazırlanıyor. Ege Perla ev sahipliğinde gerçekleşecek olan atölyeler 26 Temmuz Perşembe günü başlıyor ve 16 Ağustos’a kadar her Salı ve her Perşembe saat 13.00’te 3-6 yaş grubu çocuklarla, saat 15.00’te 6-9 yaş grubu çocuklarla düzenlenecek olan atölyelerle çocuklara eğlenceli bir gün vaad ediyor.

Atölyeler boyunca çocuklar tarafından Ege Perla’ya kurulacak kitap kumbarasına bağışlanacak kitaplar, başka çocukların da kitapla buluşmasına katkıda bulunurken, bağış yapan çocukların kendi kütüphaneleri için de yepyeni bir kitap edinme şansı yakalamalarına da imkan sağlayacak.

Öğrenirken eğleneceğiniz birbirinden keyifli atölyelere katılmak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

 

 

Bir cevap yazın