Aktivite

İstanbul’un en eğlenceli Çocuk Karnavalı Emaar AVM’de başlıyor

emaar avm

İstanbul’un en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Emaar AVM, bu yaz tatilini karnavalla renklendiriyor. Çocukların eğlenceli, öğretici ve sosyalleşebilecekleri aktivitelerin bir arada toplandığı karnaval, 13 Temmuz – 12 Ağustos arasında gerçekleşecek. Emaar AVM’de gerçekleşecek Çocuk Karnavalı; karnaval alanı, tarım alanı ve macera dolu açık hava aktiviteleri ile tatil için henüz fırsat bulamayanları aile boyu eğlence yaşamaya davet ediyor.

İstanbul’un en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Emaar AVM, yaz eğlencesini doyasıya yaşatacak “Emaar AVM Çocuk Karnavalı” aile boyu eğlence için dopdolu bir program sunuyor. Çocukları için eğlenceli ve öğretici aktiviteler arayan ebeveynler için kaçırılmayacak fırsatlar sunan Emaar AVM Çocuk Karnavalı 13 Temmuz- 12 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek. Karnaval alanı tarım atölyelerinden, teknolojik oyunlara; açık hava etkinliklerinden, sunduğu daha bir çok eğlenceli aktiviteye çocuklara ve yetişkinlere keyifli bir günden daha fazlasını yaşatacak.Karnavala katılan herkesi hediyeler, balonlar, boyama kitabı ve birbirinden eğlenceli aktiviteler bekliyor.

Yazın tadı Emaar AVM’de çıkıyor

Çocuk Karnavalı kapsamında bu yaz çocuklar fidan dikmeyi öğrenecek, bilenler de keyfini Emaar AVM’de tekrar yaşayacak. Sporsuz olmaz diyenleri ise birbirinden farklı oyun alanları karşılıyor. Havuzda yelken yarışı, su aktiviteleri, seksek alanı, boyama aktivitesi,basket alanı, trambolin, tırmanma duvarı adrenalini yaşatırken; dev labutlar ve topla oynanan bowling eğlenceyi doruklara taşıyor.

Su altının gizemli dünyası Emaar’da

Emaar AVM içerisinde yer alan ve 200’e yakın türle, 20 binden fazla canlıya ev sahipliği yapan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, çocuklara eğitici ve keyifli bir gün yaşatacak.Festival kapsamında akvaryum çıkışında ziyaretçileri karşılayacak dev sürpriz “eğlence kutusu” ise hediye havuzundan sürpriz hediyeleri kapmaya çalışan ailelere ve çocuklara eşsiz anılar katacak.

Bir cevap yazın