Aktivite

Karneler alındı, şimdi kamp zamanı!

geleceğin yıldızları

Üç aylık tatil zili, 5-17 yaş arasındaki 16 milyon çocuk için aynı anda çaldı. Yoğun bir eğitim – öğretim yılını geride bırakan öğrencilere verilebilecek en güzel karne hediyesi ise tüm yılın yorgunluğunun atıldığı yaz kampları. 29 yıllık geçmişi ile çocukların ve gençlerin geleceğine ışık tutan kamp programları sunan Geleceğin Yıldızları, 16 farklı kamp seçeneği ile yaz tatilini benzersiz kılarak gençlere unutamayacakları bir deneyim sunuyor.

Yoğun bir eğitim – öğretim sezonunu geride bırakan 5-17 yaş arası yaklaşık 16 milyon öğrenci için tatil sezonu açıldı. Tatil zilinin çalması ile birlikte karnelerini alan çocukların hediye beklentilerini karşılayacak en iyi alternatifi ise kamp programları oluşturuyor.

Çocukların ister spora, ister bilime isterse de yabancı dillere ilgisi olsun, kamplar onlara hem öğretici hem de eğlendirici unutulmaz günler sunuyor. Yeni arkadaşlıklar edinen, farklı bakış açıları kazanan ve birbirinden eğlenceli ilgi alanları keşfeden çocuklar için kamp, deneyimi paylaşmak anlamına geliyor.

geleceğin yıldızları

Gençler vize almadan dünyaya açılıyor!

1989 yılından bu yana binlerce çocuğun geleceğine dokunan Geleceğin Yıldızları’nda, yaz tatilini unutulmaz kılan spor kamplarından doğa ve macera kamplarına, İngilizce kamplarından film kamplarına uzanan 16 farklı program ve her yaş grubuna özel eğlenceli aktiviteler bulunuyor. 20 farklı ülkeden kampçı ve eğitmene ev sahipliği yaparak, gençlere vize almadan dünya ile tanışma fırsatı sağlayan Uluslararası Gençlik Kampı ise bir adım öne çıkıyor.

Farklı ülkelerden gençleri bir araya getirerek kendilerini yeniden keşfetmelerine yardımcı olacak kamp programına bu yıl İspanya, Hollanda, Portekiz, Rusya, Litvanya, Slovenya, Estonya, Polonya, Macaristan, Romanya, ABD, Meksika, Kolombiya, Nijerya, Tayland, Fransa, Belçika, Almanya ve Türkmenistan’dan katılım gerçekleştiriliyor. Bireysel ve takım sporlarından doğada yaşam becerilerine, dans ve güzel sanatlardan mutfak atölyesine kadar birçok aktivite sunan Uluslararası Gençlik Kampı ile 13-16 yaş arasındaki yarının liderleri unutulmaz bir yaz yaşama fırsatı yakalıyor.

Teknoloji bu kampın doğasında var!

Geleceğin en önemli bilimsel alanlarını 9-12 yaş arasındaki meraklı bilim insanlarına sunan S.T.E.M Kampı’nda, çocuklar güncel teknolojileri öğreniyor. Yeni keşiflerin, teknolojideki son gelişmelerin ve bolca pratiğin yer aldığı kampta, çocukların hayal gücü gelişirken, bu hayalleri gerçeğe dönüştürme yolları da iyice netleşiyor. Ayrıca S.T.E.M. Kampı’ndaki bilim eğitimlerinin yanı sıra 36 farklı spor, sanat ve doğa aktivitesi ile geleceğin bilim insanları bolca eğlenme şansı yakalıyor.

Film gibi bir yaz tatili

Geleceğin Yıldızları, Film Kampı ile hayallerin beyaz perdeye yansıması için eşsiz bir ortam sunuyor. Sinemanın her şeyden önce bir ekip işi olduğunu kavrayacak kampçılar Uludağ’ın doğal film setlerinde 2 hafta boyunca süren kampla unutulmaz anlaş yaşıyor. Kendi filmlerini çekerken hayata sinematografik bakabilmeyi de öğrenen geleceğin sinemacıları, kendilerini ifade etme konusunda en büyük deneyimlerden birini de kazanıyor.

Bir cevap yazın