Aktivite

Karneni getir, İsfanbul’da doyasıya eğlen!

isfanbul

Üstüste aldığı ödüllerle Avrupa’nın en iyi 10 Tema Park’ı arasında yer alan, Türkiye’nin en büyük eğlence merkezi İsfanbul Tema Park ve egzotik canlılarla tanışma imkanı sunan Jungle İstanbul, sömestr tatilinde eğlenceye giriş için çok özel fırsatlar sunuyor.

18 Ocak – 03 Şubat 2019 tarihleri arasında uygulanacak kampanya ile İsfanbul’a karnesiyle gelen öğrenciler ve ebeveynleri için Tema Park ve Jungle İstanbul 3’lü macera bileti %50 indirimli olacak.

isfanbul

Bu kampanya ile öğrenciler İsfanbul Tema Park’ta; 3 saniyede tam 110 km hıza çıkan dünyanın en iyi 4. Roller coaster’ı seçilen ödüllü Nefeskesen’e binebilecekler. Ayrıca macera tutkunları, Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethini insansı robotlarla anlatan ‘Fatih’in Rüyası’nı keşfe çıkıp, dev King Kong ünitesinde de eğlenceli dakikalar yaşayacak, dünyanın bir numaralı oyun serisi Angry Birds’ün ve dünyaca ünlü Buz Devri filminin sevilen kahramanlarının 4D sinema ve simülasyon ünitelerinde macera dolu bir yolculuğa çıkacaklar.

Jungle İstanbul’da ise ziyaretçiler, 100’e yakın teraryumda renkli kurbağalardan timsahlara, maymun ve birçok egzotik canlıyla tanışma fırsatı yakalayacaklar. 5.000 m2’lik egzotik canlılarla dolu Jungle Park, lazer silahlarla kötü ruhları avlayacağınız Safari ve korku tüneli Zindan’dan oluşan büyülü bir dünya “Jungle İstanbul” İsfanbul Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçileri bekliyor.

Bir cevap yazın