Aktivite

KidzMondo’da haftasonu kampları başladı

KidzMondo'da haftasonu kampları başladı

KidzMondo Teknopark Haftasonu Kampları ile çocuklar dijital dünyayı deneyimleyecek. Yarının mesleklerine bugünden hazırlayan KidzMondo Teknopark’ta çocuklar almak istedikleri eğitimi kendileri seçecekler.

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan, mimarisiyle gerçek dünyanın küçültülmüş hali olan çocuk şehri KidzMondo’da çocuklar, “KidzMondo Teknopark Haftasonu Kampı’nda Kodlama, Mobil Kodlama, Robot Tasarım ve 3D Tasarım eğitimlerini deneyimleme fırsatı yakalıyor. Kidizenler Bilişim Garaj Akademisi işbirliği ile TeknoPark biriminde düzenlenen aktivitelere katılarak, almak istedikleri eğitimi kendileri seçme fırsatı yakalıyor.

Rezervasyon yap, birimleri dene

Cumartesi – pazar günleri, toplamda 2 gün ve 8 saat olmak üzere 1 kur olarak düzenlenen kamplara katılmadan önce dilediği eğitimi deneyimleme fırsatı yakalayan çocuklar, MEB onaylı eğitimlerle hem bilgisayar teknolojisi & terminolojisi, donanım – yazılım bilgilerini öğrenecek hem de kodlama ve tasarım becerisi kazanacak, yarının mesleklerine bugüne hazırlanacak. KidzMondo TeknoPark Haftasonu Kampı’na katılmak için dilediğiniz bir haftasonu için rezervasyon yapın ve istediğiniz birimi deneyimleyin. Eğitim içeriklerini görmek ve detaylı bilgi alabilmek için KidzMondo TeknoPark birimini ziyaret etmeyi unutmayın.

KidzMondo TeknoPark 5 – 6 yaş grubu için MEB Onaylı Eğitim Programı

Kodlama ve Algoritmik Düşünme: Eğitim sonunda çocuklar bilgisayar programı üretebiliyor)
3D Tasarım: Eğitim sonunda çocuklar gündelik hayatlarında kullanabilecekleri herhangi bir nesnenin baskısını alıp kullanabiliyorlar)
Robot Tasarım: Eğitim sonunda çocuklar çalışan bir elektronik sistem geliştirebiliyor.
Kodlama: Eğitim sonunda çocuklar bir bilgisayar programı tasarlamanın yanı sıra birbirinden farklı bağımsız oyunlar geliştirebiliyor.
Mobil Kodlama: Eğitim sonunda çocuklar tabletler ve akıllı cep telefonları için uygulamalar tasarlayıp kullanıma sunabiliyor.
3D Tasarım: Eğitim sonunda çocuklar ihtiyaçları olan nesnenin somut bir şekilde baskısını alıp kullanabiliyorlar, hatta kendi sanat eserlerini tasarlayıp üretebiliyorlar.
Robot Tasarım: Eğitimi sonunda çocuklar elektronik devre tasarlayarak akıllı cihaz üretimine adım atıyorlar.

Bir cevap yazın