Aktivite

KidzMondo’da Mart’ta “Bi’ Parça İspanya Günleri”

kidzmondo

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan çocukların eğlence & öğrence şehri KidzMondo, çocukları dünya kültürleri ile tanıştırmaya devam ediyor. 22 Mart’a kadar, tarihi yapıları ve ilginç kültürüyle önemli bir turizm merkezi olan İspanya KidzMondo’ya taşınıyor!

22 Marta kadar İspanya simgeleriyle donatılacak olan KidzMondo’da çocuklar; müziklerinden kıyafetlerine, danslarından ikramlarına kadar İspanya yaşamına tanıklık edecekler. Zengin kültürel özelliklerinden geleneksel dansı Flamenkoya kadar her şeyin olduğu İspanya Günleri’nde çocuklar hem eğlenecek hem de bu ilginç ülkeyi keşfedecekler.

Tiyatro, sergi, moda defilesi ve atölyeler…

KidzMondo’nun minik ziyaretçileri, Cervantesin Don Kişot kitabından çocuklar için uyarlanan tiyatroyu ve yöresel kıyafetlerin sergilendiği moda defilesini izleyecek, Bi’Parça İspanya sergisini gezecek, Faber Castell biriminde yaratıcılık atölyelerine katılabilecekler.

50’den fazla meslek ünitesinin yer aldığı KidzMondo’da çocuklar, meslekleri deneyimlemenin yanı sıra her ay bir ülkenin kültürüyle tanışmaya devam edecek.

Bir cevap yazın