Aktivite

KidzMondo’da Okula Dönüş Festivali

kidzmondo okula donus festivali

Tatil bitti, okul heyecanı başlıyor! Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk eğlence & öğrence şehri KidzMondo, yeni eğitim – öğretim yılı başlangıcında çocuklar için renkli etkinliklerden oluşan bir festival düzenliyor.

Çok daha fazla eğlence!

Çocuklara sınırsız eğlence imkanı sunan KidzMondo’nun deneyimli sanat ekibinin hazırladığı okula dönüş etkinlikleri, çocukları daha fazla mutlu edecek ve keyiflendirecek. KidzMondo’da 6 Ekim’e kadar her hafta sonu devam edecek olan etkinlikler arasında atölyeler, sergiler, özel dans şovlar ve meddah oyunları da olacak.

Yaratıcılık atölyelerinden sergilere…

Hayal gücünde sınır tanımayan çocuklar, Faber – Castell Yaratıcılık Atölyesi’nde rengarenk boyalarla düşlerinin peşinden gidecek, kendi sanat eserlerini yapacak. 1 Pati 1 Aşk Derneği ile birlikte gerçekleşecek Kedi Evi Yapım Atölyesi’nde ise sokak kedileri için yuva yapacak.

KidzMondo Yaz Kampı’na katılan minik sanatçıların kamp süresince yaptıkları eserlerden oluşan Geri Dönüşüm Sergisi, KidzMondo Okula Dönüş Festivali kapsamında çocukların beğenisine sunulacak. Ayrıca sahnelecek “meddah oyunu” çocuklar kadar ebeveynlerin de ilgisini çekecek. KidzMondo dans ekibi tarafından sunulacak step dansı ise tüm çocukların katılımı ile gerçekleşecek.

Bir cevap yazın