Aktivite

Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi, Agora Alışveriş Merkezi’nde Çocuklarla Buluşacak!

agora alışveriş merkezi

Agora Alışveriş Merkezi Aralık ayı boyunca gerçekleştireceği birbirinden eğlenceli etkinlikleri ile çocukların haftasonu keyfini ikiye katlayacak. Çocukların ilgiyle izlediği ve takip ettiği çizgi dizi Mucize:Uğur Böceği ile Kara Kedi 21-22-23 Aralık tarihlerinde Akdeniz’in en büyük alışveriş merkezi Agora Alışveriş Merkezi’nde olacak. 21-22-23 Aralık tarihleri arasında gün boyu minik ziyaretçiler Mucize Uğur Böceği ve Kara Kedi ile keyifli aktiviteler gerçekleştirecekler.

Ayrıca Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedinin sahne gösterisini de izleyecek olan minikler, sevdikleri çizgi dizi karakterleri ile de tanışma fırsatı elde edecekler. Ücretsiz olarak -1. Kat etkinlik alanında düzenlenecek Mucize Uğur Böceği ve Kara Kedi” etkinliğinde tüm çocuklar eğlence dolu oyunlar ve çeşitli aktivitelerle keyifli bir gün geçirme şansı yakalayacak.

Çocuklar için Yeni Yıl Masalları ve Atölyeler

Aralık ayı boyunca her hafta sonu çocuklar, yeni yıl masalları dinleyip yapılacak atölyelerde el becerilerini geliştirecekler. Bir Noel Gecesi hikâyesi 8-9 Aralık, Mutluluk Fabrikası 29-30-31 Aralık’ta Agora Antalya Alışveriş Merkezi -1. Kattaki etkinlik alanında düzenlenecek. 3 gün boyunca devam edecek Mutluluk Fabrikası etkinliğinde sihirbaz, jonglör, noel anne ve noel baba eşliğinde çocuklar yeni yılı heyecanla karşılayacaklar. Yeni yıl hikâyelerinin ardından gerçekleşecek atölyelerde çocuklar profesyonel eğitmenler eşliğinde eğitici çalışmalara katılacaklar.

Agora Çocuk Kulübü’nde Bil Koleji Çocuk Festivali düzenliyor!

Bil Koleji’nin yetenekli öğrencileri bu ay Agora Çocuk Kulübü’nü konuğu olacak. 15 – 16 Aralık’ta sahne gösterileri gerçekleştirecekler. Hafta sonu 14.00 – 15.30 saatleri arasında düzenlenecek Çocuk Festivali’nde Bil Koleji’nin gösterilerini izleyen minik ziyaretçiler, keyifli zaman geçirecekler.

Agora Alışveriş Merkezi’nde Doğum Günü Partileri Devam Ediyor!

 Agora Alışveriş Merkezi 21 Aralık Cuma günü 18.00- 19.00 saatleri arasında 4-12 yaş arası Aralık doğumlu çocukları Agora Doğum Günü Partisi’ne davet ediyor. Çocuklar kendilerine özel hazırlanan masanın etrafında kutlamaya katılacak, sürpriz hediyeler, yüz boyama-sosis balon etkinlikleri, mini disko, rengârenk balonlar ve eğlenceli yarışmalar ile bu özel günlerini kutlayıp birbirinden güzel sürprizlerle eğlenceye doyacaklar. Agora Doğum Günü Partisi’ne kayıt yaptırmak isteyen aileler, çocuklarının kimlikleri ile birlikte Agora Alışveriş Merkezi danışma noktasından ücretsiz olarak kayıt yaptırabilirler. Agora Alışveriş Merkezi, en değerli ziyaretçileri olan çocuklar için Aralık ayında da birbirinden eğlenceli etkinlikler sunmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın