Aktivite

Pelin ve Çınar ile Yolculuğa Çıkmaya Hazır mısınız?

Pelin ve Çınar ile Yolculuğa Çıkmaya Hazır mısınız?

Ebeveynler ve çocuklar tarafından büyük ilgi gören Kemal’in Londra Günlüğü ve Kemal’in Brüksel Günlüğü kitaplarının yazarı Özge A. Lokmanhekim, yeni kitapları Pelin ve Çınar’ın Gezi Rehberi’ni minik okurlarıyla kutluyor.

18 Kasım Cumartesi günü saat 13.30’da Tırtıl Kids’in Watergarden’daki şubesinde gerçekleşecek olan “Okuma ve Seyahat Atölyesi’nde çocuklar Pelin ve Çınar’la yolculuğa çıkarken sürpriz oyunlar ve etkinliklerle minik birer gezgin olarak seyahat kurallarını öğrenecekler.

Pelin ve Çınar birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş. Pelin resim yapmayı, Çınar ise mızıka çalmayı seviyor. Ama her ikisi de en çok birlikte gezmekten, yeni şeyler öğrenmekten ve doğada vakit geçirmekten hoşlanıyor. Pelin ve Çınar’ın Gezi Rehberi dizisinde bu iki kardeşle beraber kimi zaman bir uçak yolculuğunda, kimi zaman bir tren yolculuğunda veya bir müze gezisinde ya da kampta birlikte olup, onların başlarından geçen inanılmaz maceralara tanık olmaya ne dersiniz?

Pelin ve Çınar’ın gezi hikayelerini okurken hem onların heyecanına ortak olacaksınız hem de gezi yaptıkları yerler hakkında ilginç ve yeni birçok şey öğrenme fırsatı yakalayacaksınız.

Ücretsiz gerçekleşecek etkinliğe kayıt için 0216 504 51 45 no’lu telefondan rezervasyon yaptırmayı unutmayın 🙂

 

 

Bir cevap yazın