Animasyon

Animasyon Severler Müjde!

Hazır dumanı üzerinde yepyeni animasyonlar vizyona girmişken, bizce evdeki küçük afacanla birlikte sinema keyfi yapmanın şimdi tam zamanı. İşte bu haftanın başlıca animasyonları…

Sihirli Oyuncaklar
(Toys&Pets-Tea Pets)

sihirli oyuncaklar

Gary Wang’ın yönettiği, Guanlin Ji’nin seslendirdiği animasyon filmi Sihirli Oyuncaklar (Toys & Pets – Tea Pets), CGV Mars dağıtımıyla Filmdom Media tarafından vizyona çıkarıldı.  Küçük bir oyuncak olan Nathan, su ile temas edince rengini değişen sihirli oyuncaklardan biridir. Ancak Nathan oyuncak ustası tarafından yapılsa da, bilinmeyen bir nedenden dolayı su ile temas edince renk değiştiremez. Neden renk değiştiremediğini anlamaya çalışan Nathan, bu sırada küçük bir robot olan Timebot ile tanışır. Yeni arkadaşı ile birlikte, neden renk değiştiremediğini araştırmaya karar veren Nathan, macera ve neşe dolu bir yolculuğa koyulur.

Pokemon Dedektif Pikachu
(Pokemon Detective Pikachu)

pokemon

Rob Letterman’ın yönettiği; Ryan Reynolds, Justine Smith, Kathryn Newton ile Suki Waterhouse’un oynadığı Pokemon Dedektif Pikachu ise Warner Bros dağıtımıyla beyazperde de arz-ı endam etmeye başladı.  Hikaye çok başarılı dedektif Harry Goodman’ın ortadan kaybolmasıyla başlıyor. Bu da 21 yaşındaki oğlu Tim’i ne olduğunu öğrenmek üzere harekete geçiriyor. Soruşturmaya Harry’nin eski Pokemon ortağı, son derece komik, kendi içinde bir bulmaca olan sevimli dedektif Pikachu yardım ediyor. İkili, bu esrarengiz ve karmaşık gizemi çözmek için güçlerini birleştiriyor.

 

 

 

Bir cevap yazın