Animasyon

Kahramanlar Takımı ile tanıştınız mı?

Kahramanlar Takımı ile tanıştınız mı?

Yoğun geçen bir haftanın ardından nihayet beklediğiniz o muhteşem güne kavuştunuz. Ama o da ne! Bu sefer de evdeki küçük afacanla birlikte yapacağınız şeyin kararsızlığını yaşamaya başladınız. Eğer ki evdeki durumlar üç aşağı beş yukarı bu şekildeyse hiç üzülmeyin, zira size muhteşem bir animasyon önerimiz olacak. Hem de dumanı daha üzerinde, yepyeni bir animasyon filmi, Kahramanlar Takımı…

Genel anlamda dostluk ve cesaret hakkında müthiş bir konuya sahip olan bu animasyon filme gelin birlikte göz atalım. Bakalım minik izleyicilere neler anlatıyormuş?

Bulunduğu her yerde gürültü patırtı çıkaran Maymun Kral, sonunda yalnızlığa mahkum edilerek Beş Element Dağı’na hapsedilir ve varlığı yıllar boyu nesilden nesile anlatılan bir efsane haline gelir. Küçük kahramanımız Liu ise bu efsaneden en çok etkilenenlerin başında gelir. Bir gün Dağ Canavarları Liu’nun yaşadığı köye saldırırlar. Bu saldırıdan küçük bir kız çocuğunu kurtarmayı başaran Liu kaçarak Beş Element Dağı’na sığınır ve yanlışlıkla Maymun Kral’ın üzerindeki mührü çözüp, binlerce yıllık uykusundan uyandırır. Bu arada Dağ canavarları ise çoktan kahramanlarımızın peşine düşmüşlerdir bile. Bakalım kahramanlarımız peşlerindeki canavarlardan kurtulup, evlerine geri dönebilecekler mi? Hep birlikte izleyip, görelim.

Fragmanı izlemek için tıklayınız 🙂

Bir cevap yazın