Animasyon

Leyleklerin yeni işini duydunuz mu?

leylekler

Aklı selim olana kadar hemen her çocuk, “Seni aslında leylekler getirdi” sözüyle zaman zaman da olsa muhatap olmak durumunda kalmıştır.

Tabii günümüz çocuklarında bu leylek masalı ne kadar inandırıcı olacaktır, orası da tartışmaya açılacak bir konudur ya neyse…

Evet bebekleri leylekler getirir…
Ya da bir zamanlar öyleydi!
Şimdilerde ise leylekler global bir internet perakende şirketi için paket dağıtımı yapıyorlar.
Hem de ne paket 😉

Nicholas Stoller ile Doug Sweetland’in yönettiği; Harun Can, Melissa Melis Toklu, Ali Çorapçı ve Nüvit Candener’in seslendirdiği animasyon film Leylekler (Storks), dün itibariyle sinemalarda gösterime girdi.

Şirketin üst düzey teslimat leyleği olan Junior, tam da terfi etmek üzereyken, Bebek Yapım Makinesi’ni yanlışlıkla çalıştırarak, sevimli mi sevimli ancak tamamen izinsiz olarak bir kız bebek üretir.

Junior ve Leylek Dağı’ndaki tek insan olan arkadaşı Tulip, her şeyi göz alarak patron fark etmeden bu sorun yumağını çözmek için zamana karşı yarışmalıdır. Bu vahşi yolculuk ise birçok aileyi tamamlayarak, leyleklerin dünyadaki gerçek görevini bir kez daha gündeme getirecektir.

Siz de benim gibi sabırsızlanmaya başladıysanız eğer tutun çocuğunuzun elinden ve keyifli bir haftasonuna birlikte merhaba deyin…

Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı da unutmayın 😉

Herkese şimdiden iyi seyirler…

Fragmanı izlemek için tıklayınız…

 

 

Bir cevap yazın