Çocuk Modası

Benetton’dan Çocuklara Sıcak Bir Kış

benetton

Canlı ve renkli ürünleri kaliteyle bir araya getiren Benetton, kış sezonunda kız ve erkek çocukları için ürettiği kışlık aksesuarlar ile dikkat çekiyor. Bere, atkı ve eldivenden oluşan aksesuar modelleri soğuk havayı eğlenceli ve şık tarzıyla ısıtmayı başarıyor.

Benetton’ın renk renk eldivenleri markanın renkli dünyasına gönderme yapıyor. Fuşya, mavi ve yeşil ağırlıklı üç farklı renk seçeneğiyle sunulan akrilik eldivenler, 0-12 aylıktan 11 yaşa kadar uzanan bedenlerde üretiliyor.

Bere modelleri arasında yer alan yüzde 25 yün ve yüzde 75 akrilikten oluşan yeşil renkli, ponpon dallı triko bereler çocukların hayal dünyasını renklendiriyor. Yüzde 100 akrilikten üretilmiş pembe renkli mini ponponlu bere, kız çocuklarını soğuktan korurken eğlenceli stiliyle sevilen bir model. Cat maskot atkı sıra dışı tasarımıyla en çok ilgi çeken ürünler arasında yer alıyor. Kedi formunda sarı, yeşil ve pembe renklerin siyah çizgilerle kullanıldığı atkı modeli yüzde 100 pamuk dolgu ve polyesterden oluşuyor. Bir diğer atkı modeli olan fuşya renkli Felpa atkı ise yüzde 65 polyester ve yüzde 35 viskoz malzemeden İtalya’da üretiliyor. Benetton logosunu taşıyan ürün stil yaratan şık modeller arasında bulunuyor.

Bir cevap yazın