Çocuk Modası

Çocuklara özel konsept mağaza chAlk, İstinyepark’ta açıldı

chAlk

Günümüz yaşam dinamikleri ışığında ileriye bakacak olursak, özgüveni yüksek, bilinçli, duyarlı ve çevresini önemseyen çocuklar yetiştirmek bu dünyanın geleceğini şekillendirecek. Aslı Tusavul’un kendi ailesi ve çocukları için benimsediği sürdürülebilir ve bilinçli hayat felsefesi; 2013 yılında chAlk çocuk giyim mağazası ile Kanada’da hayat buldu.

Adını tebeşir kelimesinden alan markanın mesajı, çocukluğun, ilk okuma yazma becerilerini geliştirdiğimiz dönemin sembollerinden biri olan tebeşirin, her çocuğun hayatında bir nevi ilk imzasını attığı, kişiye özel bir stil ile farklılık gösteren duruşunu sembolize eden, tozlu, dağınık özgür ama net mesaj veren bir araç olmasıdır.

“Az ve öz”e olan tutkusu ile chAlk, ilhamını doğa, sanat ve sevgiden alıyor. Dünyanın dört bir yanından özenle seçilmiş, emeğe saygılı, dünyaya ve çevresine uyumlu üretim anlayışı ile sektörün öncü duyarlı bebek ve çocuk markaları ile İstinye Park ve Emaar Square Mall’da yerini aldı. chAlk, çatısı altında yer vermekte olduğu markaları seçerken, markaların birbirleri arasındaki hikaye ve dil bütünlüğünü baz alarak, seçim ve konsept oluşturma yönündeki çalışmalarına özgün bir anlam yüklemiştir.

Bir cevap yazın