Çocuk Modası

United Colors of Benetton’la Okul Koridorları Rengarenk

united colors of benetton

Çocuk koleksiyonunun en çok tercih edilen markalarından United Colors of Benetton’un 2019 Sonbahar – Kış Koleksiyonu Benetton’un bütün ilkeleriyle çocuklara adanmış olarak mağazalardaki yerini aldı. Yeni sezonu okula dönüş kampanyası ile birleştiren Benetton, yeni sezon çocuk ürünlerinden alışveriş yapıldığında ikinci ürüne yüzde 40 indirim sağlıyor.

Koleksiyonun en göze çarpanı, çevreye duyarlı materyallerin rahatlıkla buluştuğu parçalar. Kızlar için kısa ve geniş paçalı kotlar, mini etekler ve Mickey Mouse’lu kapüşonlu üstler gibi öne çıkan parçaları tamamlamak için kırmızı ve sarı renklerde şişme montlar tercih edilebilir. Okulun havalı erkekleri içinde atletik bir kampüs stili hazırlanmış. Renkli üstler, bereler, canlı renkli şişme montlar, eskitme efektli tişörtler ve içine hayal gücününün alabileceği her şeyin sığdığı sırt çantaları…

Snoopy ile Ekolojik Koleksiyon

Bu sonbahar çocuk koleksiyonundaki spor havalı bir kapsül koleksiyonun ekolojik bir teması ve çok sevilen bir yüzü var: Snoopy. Snoppy yeni koleksiyonda sweatshirtlerin, atletlerin, kazakların, trikoların üzerinde kendini gösterini ve çocuklara oldukça sempatik bir şekilde doğaya saygı göstermeleri gerektiğini hatırlatırken onları yeşil dostu düşünmeye teşvik ediyor. Eğlenceli desenler, Peanuts stili ve United Colors of Benetton imzası ile harmanlanıyor.

Bir cevap yazın