Okul Hayatı

Bu yılbaşında çocuklara hayallerindeki renkleri hediye edin

Bu yılbaşında çocuklara hayallerindeki renkleri hediye edin

Bu yılbaşı çocuklar rengarenk hayallerini Faber – Castell’in kesintisiz ve örtücü boyama özelliğine sahip ürünleri ile resmediyor. Bu yılbaşı çocuklarını mutlu etmek isteyenler Faber – Castell’in oyun ve yaratıcılık dolu aktiviteler sunan hediye seçeneklerini tercih ediyor. Kuru boya ve keçeli kalemler, eğlenceli ambalajları ile de çocukların sevgisini kazanıyor.

Faber-Castell Eğlenceli Keçeli Kalem serisinin birbirinden parlak ve canlı renklere sahip kalemleri 33’lü balerin desenli ve boyama kartlı muhafaza kutusu ile 45’li tel masaüstü kalemlik seçenekleri ile sunuluyor. Birbirine bağlanabilen kapakları ve hediye bağlantı parçaları ile dikkat çeken keçeli kalemlerle çocuklar parçaları birleştirerek, farklı şekiller de yaratabiliyor.

Ergonomik üçgen yapısı ve kavramayı kolaylaştıran noktacıkları ile dikkat çeken Faber – Castell Grip kuru boyalar yumuşak ve güvenli bir kullanım sunuyor. Yeni roket kutusu ile dikkat çeken seri parlak, canlı ve örtücü renklerdeki boya kalemleri uzun ömürlü kullanımı, kırılmaya karşı dayanıklı yapısı ile minik elleri yormadan resim yapmalarını sağlıyor.

Faber – Castell Boya Kalemi Hediye Seti ise kalın uçlu Jumbo boya kalemleri, jumbo kalemtıraş ve özel metal kalem kutusu ile kullanışlı bir hediye seçeneği sunuyor.

 

 

Bir cevap yazın