Okul Hayatı

Keskin Color’la Rengarenk Bir Eğitim Yılı

keskin color

Türkiye’nin önde gelen kağıttan kırtasiye firmalarından Keskin Color, yeni koleksiyonu ile yeni okul dönemine bomba gibi giriyor. Keskin Color’un 2018-2019 okul sezonu koleksiyonunda canlı renklerden pastel tonlara, desenli ve figürlü kapaklardan kadife kapaklı defterlere kadar, düz, çizgili, kareli ya da karışık iç opsiyonlarıyla onlarca çeşit bulunuyor. Keskin Color okul serisinde ayrıca, standart ve desenli el işi kağıtları, resim ve müzik defterleri, resim çanta ve dosyaları, sert karton dosyalar, ders programları ve etiketler de var.

Başta okula yeni başlayanlar olmak üzere, tüm öğrencilerin başlıca motivasyon kaynaklarından biri olan kağıttan kırtasiye ürünleri Keskin Color kalitesiyle raflardaki yerini aldı. Keskin Color, birbirinden farklı çeşitleriyle, okul öncesi dönemden üniversiteye kadar, her ihtiyaç ve zevke yönelik ürünler sunuyor.

Okul Öncesi ve İlkokul Çağı Çocukların Favorisi Lisanslı Ürünler

Keskin Color’un küçük yaştaki öğrencilere yönelik okul ürünleri serisinin gözdesi lisanslı ürünler. Keskin Color’un yeni dönem koleksiyonunda, Niloya’dan Minions’a, Car’sdan Frozen’a, Disney Prensesleri’ne kadar 16 farklı lisanslı ürün bulunuyor. Seride, farklı ebatlarda kareli ve çizgili defterler, resim defterleri, not defterleri, dosyalar, etiketler ve yapbozlar öne çıkan kağıttan kırtasiye ürünleri arasında yer alıyor.

Keskin Color’da Renk Cümbüşü

Keskin Color’un 2018-2019 öğretim yılına yönelik koleksiyonunun en dikkat çeken özelliği ise geniş renk ve desen skalası… Keskin Color’un defter koleksiyonunda, pop-art kapaklar, sloganlar, sevimli hayvan figürleri dikkat çekiyor. Ayrıca, fuşya, turuncu, kırmızı gibi patlayan renklerin yanı sıra, daha pastel renkli kapaklar da sezonun trendleri arasında yer alıyor.

Her İhtiyaca Yönelik Ürün Bulunuyor

Düz, çizgili, kareli ya da noktalı sayfa yapısıyla her zevk ve ihtiyaca yönelik defterler sunan Keskin Color, lise ya da üniversite öğrencilerini de unutmadı. Koleksiyonda, farklı ders ya da projeleri için farklı yapıda defter kullanmak isteyen ancak defter karmaşasından kaçınan öğrenciler için de karma defterler bulunuyor.

Bir cevap yazın