Çocuk Kitapları

abm Yayınevi’nden yepyeni bir çocuk kitabı serisi

Saklı Vadi'den Hikayeler

Çocukların hayal gücünü  geliştirmeye öncelik veren abm Yayınevi, yeni serisi Saklı Vadi’den Hikayeler, Uçuşan Yapraklar ve Hoşgeldin Bay Soğuk kitapları ile çocukları sıcak ve içten dünyasına davet ediyor.

Çok uzakta, yüksek dağların arasında, saklı bir vadi uzanıyordu. Tam olarak nereye bakacağınızı bilmiyorsanız, vadinin içinden yüz defa da geçseniz yine de onu göremezsiniz. Ünlü yazar Carles Porta’nın yazıp resimlediği kitaplar ile çocuklar, Tüylü ve Yula’nın maceralarına ortak olarak doğa ve mevsimler üzerine muhteşem bir öykü okuma şansı elde ediyor.

Saklı Vadi’den Hikayeler – Uçuşan Yapraklar

Saklı Vadi’ye sonbahar gelmişti ve havalar değişiyordu. Tüylü daha sıcak yerlere uçmak üzereydi ama Yula ona veda etmek için tam zamanında yetişemeyebilirdi. Güneş batarken ve mevsimler değişirken, acaba Tüylü ve Yula birbirlerini kış gelmeden bulabilecek miydi?

Saklı Vadi’den Hikayeler – HoşGeldin Bay Soğuk

Saklı Vadi’ye kış gelmişti. Vadinin bu yıl yeni bir ziyaretçisi vardı. Herkes yeni ziyaretçinin Yula’yı kaçırdığını düşünüyordu. Bu yüzden Yula’yı kurtarmak için birlik oldular. Bakalım yeni ziyaretçi gerçekten göründüğü gibi biri mi?

Bir cevap yazın