Çocuk Kitapları

Burası Benim Yerim! Çocuklara Hayatı Paylaşmayı Öğretecek

burası benim yerim

Kendine ait özel alan isteğinin sadece büyüklere özgü olmadığı fikrinden yola çıkan abm Yayınevi’nin Burası Benim Yerim! kitabı, aynı zamanda paylaşma ve dışlanma gibi çocuklar için yeni öğrenilen kavramları da eğlenceli bir dil ve çizimlerle anlatıyor. Ödüllü yazar Pippa Goodhart’ın kaleminden çıkan Burası Benim Yerim!, Rebecca Crane’nin naif çizgileriyle küçük okuyucularına değerli bir okuma deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

abm Yayınevi’nin Burası Benim Yerim! kitabında Minik Tavşan Cancan, okumak için yanıp tutuştuğu Uzay Tavşanı kitabını, gürültü yaparak onu rahatsız eden diğer tavşanların yanında okuyamayınca sadece kendine ait bir alan yaratmak için etrafına bir çizgi çekiyor. Ancak bir süre sonra diğer tavşan arkadaşlarının keyifli yaşamından ve beraber yaptıklarından uzak kaldığını anlayıp üzülüyor. Tam da bu noktada bir arkadaşı onun imdadına yetişiyor. Çocukların hem kalplerinde hem kitaplıklarında mutlaka özel bir yer kazanacak olan Burası Benim Yerim!, hayatı başkalarıyla paylaşmak ile kendi özel alanını yaratmak arasındaki dengenin nasıl kurulabileceğini çocuklara naif bir şekilde anlatıyor.

Doksandan fazla kitaba imza atan ödüllü yazar Pippa Goodhart’ın bir milyondan fazla satan Burası Benim Yerim! kitabı, Rebecca Crane’nin naif çizgileriyle küçük okuyucularına değerli bir okuma deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Bir cevap yazın