Çocuk Kitapları

Canavarlar Bile Dişlerini Fırçalar!

canavarlar bile dişlerini fırçalar

 

Biraz vaktiniz varsa eğer size muhteşem bir kitaptan bahsetmek istiyorum. Ama önce şunu sorayım, çocuğunuz dişlerini severek fırçalıyor mu? Hoş gelebilecek cevapları az çok tahmin ediyorum ama bir kez de sizden duymak istedim.

Eğer cevabınız hayır ise size eğlenceli olmasının yanı sıra bir o kadar da eğitici bir kitaptan bahsedeceğim. Adı “Canavarlar Bile Dişlerini Fırçalar” İnanmadınız mı yoksa, eğer aksini düşünüyorsanız bence bu kitapla bir an önce evdeki küçük afacanı buluşturmanızı öneririm. Sonuca emin olun siz bile inanamayacaksınız.

Bilgi Yayınevi tarafından çıkartılan kitap, dişlerini fırçalamayı reddeden küçük bir kızın başına gelenleri eğitsel bir bakış açısıyla okurla buluşturuyor. Dişlerini fırçalamaktan hoşlanmayan küçük kahramanımız, bir gün banyoda dişlerini fırçalayan bir canavarla karşılaşır. Sonrası ise malum. Dişlerimizi fırçalamadığımızda çürükle karşılaşabileceğimizi, çürüğün üstesinden gelecek tek kahramanın ise diş hekimi olduğunu eğlenceli ve eğitici bir şekilde gözler önüne seriyor. Özellikle 3 – 6 yaş grubunun son derece ilgisini çekeceği bu kitabı, kesinlikle ilk fırsatta alıp okumanızı tavsiye ederim.

 

Bir cevap yazın