Çocuk Kitapları

Çocukların Verimli Bir Yaz Tatili Geçirmesi için 4 Etkinlik Kitabı Önerisi

yaz etkinlikleri

Yaz tatiline çıkan çocuklar, zamanlarının büyük bir çoğunluğunu telefon, tablet ve bilgisayar başında geçirecek. Ancak 3 aylık yaz tatilini daha verimli değerlendirmek de mümkün. Çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirmeyi hedefleyen abm Yayınevi’nin yayımladığı 4 farklı etkinlik kitabı ile çocuklar, yaz tatilini daha verimli, bilgilendirici ve eğlenceli geçirecek.

dev labirentDev Labirent

Gözlerim çok keskin diyenlerden misin? Zor görevleri başarmada üstüme yoktur mu diyorsun? Öyleyse abm Yayınevi’nin yeni kitabı Dev Labirent tam da sana göre! Pek çok hayvan, bu kitabın sayfaları arasındaki devasa labirentlerin içinde gizleniyor ve labirentlerden birine girdin mi, bil ki yalnızca en dikkatliler yolunu bulmayı başarabiliyor! Tek olası yolu bul ve yüzlerce rengarenk hayvanı dikkatin dağılmadan tut aklında ve say hepsini. Ardından hiçbirini gözünden kaçırmadığına emin olmak için, kitabın sonundaki cevap anahtarından kontrol et gittiğin yolu! Haydi başla, ne duruyorsun!

Kitap Adı: Dev Labirent
Yazan ve Resimleyen: Agnese Baruzzi
Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar
Sayfa Sayısı: 56
Etiket Fiyatı: 24,90 TL

Doğada Saklambaç: Ara, Bul ve Say! Doğada saklambaç

Gözlerim çok keskindir diyenlerden misin? Zor görevleri başarmada üstüme yoktur mu diyorsun? O zaman bu kitaba bayılacaksın! Bu kitabın birbirinden renkli çizimlerle süslenmiş sayfalarında birçok hayvan gizleniyor. Şimdi dikkatle onları bul, kaç tane olduklarını say, sonra da kitabın arkasındaki cevaplara bakarak ne kadarını bulabilmişsin kontrol et! Çöllerden kutuplara, vahşi ormanlardan okyanusların derinliklerine bulman gereken yüzlerce hayvan var! Ne duruyorsun, haydi başla!

Kitap Adı: Doğada Saklambaç
Yazan ve Resimleyen: Agnese Baruzzi
Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar
Sayfa Sayısı: 56
Etiket Fiyatı: 24,90 TL

İsim Şehir Hayvan Bitki Eşyaİsim Şehir Hayvan Bitki Eşya

Bilgi hazinenizi geliştirmenizde size yardımcı olurken, aynı zamanda boyama ve çizim aktiviteleri ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanız için tasarlanmış eğlenceli bir aktivite kitabı. Alfabemizdeki harflerden yararlanılarak oluşturulan bu kitapta, bildiğiniz ve araştırdığınız isimleri ve şehirleri siz yazıyorsunuz; 160’ı aşkın hayvan ve eşya, 150’yi aşkın bitki türü ise sizin tarafınızdan keşfedilmeyi, renklendirilmeyi ve tasarlanmayı bekliyor! İsim-Şehir-Hayvan oyunu esas alınarak hazırlanan bu kitapla eğlenerek öğrenmeye hazır mısınız?

Kitap Adı: İsim, Şehir, Hayvan, Bitki, Eşya
Yazar Adı: Alp Gökalp
Resimleyen: Alp Gökalp
Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar
Sayfa Sayısı: 80
Etiket Fiyatı: 24,90 TL

Boya ve TasarlaBoya ve Tasarla

Hey, oradaki benek de neyin nesi? Acaba bir balon mu? Yoksa güneş mi? Ya da gülen bir surat mı? O benek sen ne istersen o olacak! Hayal gücünü özgür bırak. Benekleri, noktaları ve parmak izlerini kendi istediğin şeye dönüştür! Ya da bu kitapta sana verdiğimiz ilginç yönergeleri kullanarak keyifli bir zaman geçir. Yaratıcılığını test edeceğin ve geliştireceğin birbirinden şaşırtıcı oyun ve fikirler bu kitapta seni bekliyor!

Kitap Adı: Boya ve Tasarla
Yazan ve Resimleyen: Agatha Krolak
Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar
Sayfa Sayısı: 56
Etiket Fiyatı: 24,90 TL

 

Bir cevap yazın