Çocuk Kitapları

Çocuklarınız bu kitapla birlikte Mindfulness alışkanlığı da kazanacak

Noa, kirpi ve sarı

Korktuğunuz ya da hissetmek istemediğiniz şeyle nasıl arkadaş olabilirsiniz? Üzgün hissettiğiniz ve bu üzüntüden kurtulmak istediğiniz zamanlarda ne yapabilirsiniz? Çocuğunuzla beraber bir yere oturun ve abm Yayınevi’nin yeni kitabı Noa Kirpi ve Sarı’yı elinize alıp, Noa’nın hikayesini okumaya ve keşfetmeye başlayın.

Noa, Kirpi ve Sarı, Eline Snel’in Mindfulness Akademisi’nin (Academy for Mindful Teaching) Türkiye Ortağı, Korrdinatörü ve aynı zamanda uluslararası eğitmen takımında yer alan, çocuklar ve yetişkinler için mindfulness eğitimleri veren Sepin İnceer’in kaleminden çıktı ve Sezen Aksu Taşyürek’in görsel dünyasıyla zenginleşti.

Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli’nin yazarı Eline Snel, Noa Kirpi ve Sarı için “Bu küçük kitap, hayat canlarını acıttığı zamanlarda desteğe ihtiyaç duyan küçük insanlarımız için çok nazik ve bilge bir kişisel rehber niteliğinde. Güzel çizimleri ve interaktif yapısıyla onların sıcak kalplerini içinden geçtikleri üzüntü, korku ve acıya açmaya davet ediyor” yorumunda bulunuyor. Kitabın yazarı Sepin İnceer ise “Bu kitabın birçok çocuğun ve ebeveynin kalbini bulmasını umuyorum. Böylelikle bazen iyileştiremeyecekleri şeylerle nasıl baş edeceklerini anlayabilirler” diyor.

 

 

Bir cevap yazın