Genel

Anne, Bebek ve Çocukların Yılbaşı Hediyeleri Keyif Bebesi’nden

Anne, Bebek ve Çocukların Yılbaşı Hediyeleri Keyif Bebesi’nden

Yılbaşı hediyesi almak çok keyiflidir ama ‘ne alsam’ sorusu biraz kafa karıştırır. Ama hiç merak etmeyin çocuklu yaşam için en geniş ürün gamına sahip alışveriş platformu Keyif Bebesi, sizi yılbaşında da yalnız bırakmayacak.

Hamile veya yeni anne bir arkadaşınıza hayatını kolaylaştıran bir hediye veya bir çocuğun çok eğleneceği bir oyuncak ile hediye arayışına bir tık ile son vereceksiniz…

Hep en yeni, hep en iyiyi bir araya getirmek için çalışan Keyif Bebesi, binlerce çeşit alternatifini şahane kategorilendirmesi ile kolay alışveriş yapacağınız formatta size sunuyor. İOS ve Android mobil uygulaması olan ilk ve tek niş anne bebek platformu olan Keyif Bebesi, 200’ün üzerinde marka ve 10000’in üzerinde özel ürün ile size anne, bebek, çocuk hatta çocuklu evde yaşam ve doğal/organik ürünler konusunda şahane alternatifler sunup, kolay ve keyifli alışveriş için kendini geliştirmeye devam ediyor.

Hediye almanın zorluluğunu değil keyfini yaşamak istiyorsanız sizin için tek doğru adres var. O da www.keyifbebesi.com.tr…

Bir araya getirilen marka karması o kadar keyifli ki, bir hamile de, bir bebek de, bir yeni anne de, bir çocuk da aradığı her iyi ürünü burada bulabiliyor. Çünkü bebek bakım çantasından emziklere, oyuncaktan oda tasarımına kadar ihtiyaç duyulan her şey burada. Unutmadan söyleyelim birçok marka da sadece Keyif Bahçesi’nde satılıyor. Yani birçok ürünü başka yerde bulma şansınız da yok.

Gelelim hediye önerilerine. Keyif Bebesi diyor ki; bir anne için Skip Hop ve JJ Cole Collection’dan bebek bakım çantası, organizatör veya bir puset aksesuarı seçebilirsiniz ve onu gördüğünde çok sevineceğine emin olabilirsiniz.

Bir bebek ve çocuk içinse Keyif Bebesi diyor ki; şahane bir İngiliz markası olan Jellycat’in peluşları, Fransız Le Toy Van’ın ahşap oyuncakları, Amerikan Melissa & Doug’ın puzzleları, Belçika’lı Childhome’un sallanan oyuncakları veya Fransız Janod’un şahane oyunları ile binlerce oyuncaktan birini seçebilirsiniz. Ne de olsa oyun ve oyuncak her yaşı, her zaman mutlu eder… Ya da o da bir sırt çantasına bayılmaz mı sizce? Mesela Skip Hop?

Bir de gelelim hem anne, hem çocukları keyiflendirecek hediyelere… Müslin örtülerin dünyada en sevileni aden + Anais, bambu ve pamuklu örtüleri ve uyku tulumlarını hediye edip onların hayatını kolaylaştırırken, Childhome ve Wild&Soft’dan dekoratif ürünleri veya Crocodily’den efsane oda takımları ile hediyenin en şahanesini siz verebilirsiniz…

Hem en geniş ürün çeşidi, hem de en iyi hizmet için yola çıkan www.keyifbebesi.com.tr ’de havale/eft ile ödemenin yanı sıra 7 ayrı bankanın kredi kartına özel 9’a varan taksit ve kapıda ödeme imkanı var… Yani size kalan sadece kendiniz veya bebeğiniz için en beğendiğiniz ürünleri seçmek.

Bir cevap yazın