Genel

Bebeğinizden Mesaj Var!

molfix

Molfix, annelerin bebekleriyle geçirdiği ilk günlerde, bebeklerinin bakımı konusunda hissettiği endişeleri anlayarak, onları daha mutlu hissettirmek için bebeklerin duygularına tercüman oluyor. Bebeklerine hassasiyetle yaklaşarak neler hissettiğini anlamak isteyen annelere Yeni Molfix Yenidoğan ile Türkiye’nin ilk ve tek mesajlı bebek bezini sunuyor.

Yeni Molfix Yenidoğan, mesajlı bebek bezleriyle bebeklerin duygularını annelere yansıtıyor. “Seni çok seviyorum anneciğim”, “Anneciğim sayende çok mutluyum’’, ‘’En güzel yer senin kucağın’’, “Canım babam sıra sende” gibi 8 farklı mesajın yer aldığı bebek bezleri, annelerin bebekleriyle geçirdiği ilk günlerde kendilerini daha iyi hissetmesini sağlıyor.

Özel Airsoft teknolojili, aloe vera ve papatya özleri ile dokunan Yeni Molfix Yenidoğan, en iyi Molfix cilt korumasını sunarak bebeklerin hassas cildine doğal ve yumuşacık bir dokunuşta bulunuyor.

Bebeklerin bezini değiştirme zamanını anlamaya yarayan ıslaklık göstergesi ile annelik serüveninin ilk günlerinde annelerin yanında oluyor. Bebeklerin minik göbeğine özel dizayn edilen göbek bağı oyuntusu sayesinde, bebeklerin göbek bölgesini de koruyan Yeni Molfix Yenidoğan, özel olarak üretilen mesajlı üst yüzeyi ile bebeğin aklından geçenlere ve hislerine tercüman oluyor.

Bir cevap yazın