Genel

Bebekler için en doğalı: LR Aloe Vera Bebek Bakım Serisi

LR Health & Beauty

Alman kozmetik devi LR Health & Beauty, hassas ciltlere özel üretilmiş içeriği ile Aloe Vera Bebek Bakım Serisi’ni, bebekleri için her zaman en iyisini ve en doğalını isteyen ailelerin beğenisine sunuyor.

Bebek cildi normal ciltlere göre daha özenli bir bakıma ve korumaya ihtiyaç duyar. LR Health & Beauty, Bebek Bakım Serisi’nde yer alan ürünler bebeğinizin ihtiyacı olan tüm bakımı sağlıyor.

Seride yer alan Aloe Vera Bebek Yüz & Vücut Bakım Losyonu, bebeğinizin yüz ve vücudu için hassas bakım sağlıyor. Yüzde 40 oranında Aloe Vera Jel, aynı safa özü ve pantenol içeren Aloe Vera Bebek Yüz & Vücut Bakım Losyonu, cilt bariyerini güçlendirirken aynı zamanda, cildin nem kaybını da önlüyor. Losyon, cilt üzerinde kolay bir şekilde dağılarak cildi besliyor ve sakinleştiriyor. Aloe Vera Bebek Pişik Önleyici Krem ise hassas içeriği ile pişik olmuş cildin yenilenmesini destekleyerek daha fazla tahriş olmasını engelliyor.

Tepeden tırnağa hassas temizlik

Yüzde 30 Aloe Vera, aynı safa özü ve soya yağı içeren Aloe Vera Bebek Yıkama Losyonu & Şampuanı, bebeğinizin cildini nem ile besleyerek yıkama esnasında kurutmayarak en hassas ve koruyucu bakımı sağlıyor.

 

Bir cevap yazın