Genel

Bebekleri Huzursuz Eden Dönemlerde Bepanthol Baby Desteği

bepanthol baby pişik merhemi

Hayata gözlerini açtığı günden itibaren dünyayı tanımaya çalışan bebekler için bazı dönemler oldukça zor olabiliyor. Diş çıkarma, katı gıdaya geçiş ve uzun uyku saatleri gibi yeni alışkanlıklar edinen bebeklerin bu dönemlerde mutsuz olmalarına sebep olan etken ise annelerin de korkulu rüyası pişik.

Bazı durumlar var ki bebekler hiç olmadığı kadar huzursuz olabiliyor. Hele ki katı gıdaya geçiş, diş çıkarma, uzun uyku saatlerine alışma dönemlerinde pişik oluşumu artabiliyor ve en sıkıntılı saatler başlıyor. Oysa ki bu dönemlerde hassasiyeti artabilen cilt bariyerini pişiğe karşı korumak için önlem almak mümkün.

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem, bebeklerde huzursuzluğa sebep olan bu dönemlerde özel formülüyle devreye giriyor. İçeriğindeki provitamin B5, cildin sahip olduğu bariyer fonksiyonunu korurken, lanolin, kayganlaştırıcı yapısı sayesinde mekanik sürtünmeye karşın cildin tahriş olmasını engelliyor.

Böylece bebeği yeni alışkanlıklar edinen anne, pişiğe karşı savaşırken huzurlu anların tadını çıkarabiliyor. Pişikten dolayı bebeklerinin huzursuz olmasını istemeyen anneler, Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem‘i tercih edebilirler.

Bir cevap yazın