Genel

Bebeklerin cildine anne hassasiyeti…

Fresh'n Soft

Bebeğini her şeyden ve herkesten çok düşünen ve koruyan annelerle aynı hassasiyeti paylaşan Fresh’in Soft, yeni doğan bebeklerin hassas cildine özel olarak geliştirdiği Yenidoğan Islak Havlu ile hijyen ve kaliteyi bir arada sunuyor.

Dünyaya gözlerini yeni açan bir bebeğin cildi çok incedir ve dış etkenlere karşı korumasızdır. Bu durum ve yanlış tercih edilen ürünler bebeklerin cildinde alerjik reaksiyonlar, kuruluk, kaşıntı, kızarıklık ve mikrobik problemlerin ortaya çıkmasına yol açabilir.

Fresh’n Soft, Yenidoğan Islak Havlu ile bebeğinizin hassas cildine zarar vermeden ilk günden itibaren güvenle temizlemenize yardımcı olur. Titizlikle yürütülen ARGE çalışmaları sonucu ortaya çıkan Yenidoğan Islak Havlu, bebeğinizin cilt pH’ı ile uyumludur ve hassas cildinde lif bırakmayan yapıdadır. Fresh’n Soft Yenidoğan, idrar ve dışkının sebep olduğu problemlere karşı pratik ve hijyenik bir çözüm sunar. Sabun ve benzer alkali temizlik maddelerinin yol açtığı tahrişe sebep olmaz. Paraben, alkol, parfüm, sentetik lif, Phthalate, mineral yağ, hayvansal madde ve boya maddesi içermeyen formülü ile bebeğinizin vücut temizliğinde de rahatlıkla kullanılabilir.

Bir cevap yazın