Genel

Birbirinden tarz saçlarıyla L.O.L. Bebekler çok yakında çocuklarla buluşuyor

L.O.L Bebekleri

Dünyanın en popüler oyuncaklarını Türkiye’ye getiren Giochi Preziosi, L.O.L Bebekleri şimdi birbirinden tarz şaçlarla sunarak çocuklara yeni bir sürpriz daha yapıyor. Çok yakında mağazalarda olacak L.O.L Sürpriz Saçlar serisinin 4 sevilen karakteri ile hazırlanan Snapchat filtrelerini kullanıp eğlenceli fotoğraflar çekebilecekler.

L.O.L. Sürpriz Saçlar paketlerinde 1 Sihirli Ayna, 1 Gizli Mesaj, Saç Tokası Çıkartmaları, Kuaför Koltuğu, Saç Bigudileri, Tarak, Şişe, Moda Aksesuarları, Gizemli Kıyafet, Kıyafet, Ayakkabılar ve L.O.L. Bebek yer alıyor. Bebekler suyla beslendiğinde ya da suya sokulduğunda altına kaçırması, ağlaması ya da renk değiştirmesi Sürpriz Saçlar’ın bitmeyen sürprizleri arasında.

Snapchat’te yeni bir trend başlıyor: #benimLOLsaçım

Giochi Preziosi, L.O.L. Sürpriz Saçlar’ınTürkiye’ye gelişini çocuklar için çok eğlenceli olacak farklı bir kurguyla kutluyor. Çocuklar L.O.L. Sürpriz Saçlar Snapchat kodlarını (Snapcode) gördükleri her yerde Sürpriz Saçlar filtresini kullanarak çok sevdikleri L.O.L. Bebeklerin saçlarıyla kendi fotoğraflarını çekebiliyorlar. Saçları denemek için akıllı telefonlarda Snapchat uygulamasını açarak Snapcode’u okutmak yeterli. Sonrasında ise sıra, Sürpriz Saçlar ile fotoğraf çekip #benimLOLsaçım hashtag’i ile paylaşmakta.

Bir cevap yazın