Genel

Canım Köpeğim, Miniklerin En Yakın Arkadaşı Olmaya Geliyor

Canım Köpeğim, Miniklerin En Yakın Arkadaşı Olmaya Geliyor

Giochi Preziosi miniklere en yakın dostları olacak sevimli bir arkadaş sunuyor: Canım Köpeğim. İnteraktif Oyuncak kategorisinde ödül kazanan Canım Köpeğim’in tıpkı gerçek bir köpek yavrusu gibi nefes alırken karnı hareket ediyor ve burnuna dokununca tepki veriyor. Gözleri açılıp kapanıyor, kafasını oynatıyor ve gıdıklandığında mutlu oluyor. Üstelik susadığında biberonu ile besleniyor. Yumuşacık gövdesiyle başka hiçbir oyuncak köpeğe benzemeyen ödüllü Canım Köpeğim, tıpkı gerçek bir köpek yavrusu gibi sadık, cana yakın ve sevgi dolu. 3 yaş ve üzeri çocuklar için ideal olan Canım Köpeğim, miniklere gerçek bir köpek yavrusunun bakım deneyimini yaşatırken, hayvan sevgisi, sahiplenme, ilgi ve şefkat duygularını da aşılıyor.

Giochi Preziosi gerçek bir köpek yavrusunun tüm özelliklerine sahip benzersiz bir oyuncak sunuyor: Little Live Pets Canım Köpeğim. Çocuklara hayallerindeki sevimli köpek yavrusunu sunan Canım Köpeğim, tıpkı gerçek bir köpek yavrusu gibi sadık, cana yakın ve sevgi dolu. Miniklere gerçek bir köpek yavrusunun bakım deneyimini yaşatırken, sorumluluk duygusunu geliştiren Canım Köpeğim, çocuklara sahiplenme, ilgi ve şefkat duygularıyla birlikte hayvan sevgisi de aşılıyor. Minikler en yakın arkadaşları olacak bu oyuncakla eğlenceli zaman geçirmenin keyfini yaşıyor.

Tıpkı gerçek bir köpek yavrusu gibi nefes alırken karnı hareket eden, sesler çıkaran, uyuyan ve gözünü açıp kapatabilen Canım Köpeğim burnuna dokununca tepki veriyor. Başını sağa sola oynatıyor, acıkınca ve susayınca biberonuyla beslenebiliyor ve gıdıklayınca mutlu oluyor. Yumuşacık gövdesiyle hiçbir oyuncak köpeğe benzemeyen ve İnteraktif Oyuncak kategorisinde ödül kazanan Canım Köpeğim, çocukların en yakın dostu olmaya aday. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan Canım Köpeğim, 1 Biberon, 1 Tasma ve 1 Sahiplenme Sertifikası ile 299,90 TL’ye alınabiliyor.

Bir cevap yazın