Genel

Çocuklara en güzel karne hediyesi Poopsie’den…

poopsie

Anne babaların çocuklarıyla birlikte daha fazla vakit geçireceği sömestr tatili başlıyor. Birlikte oynanan oyunlarla tüm ailenin keyifli vakit geçireceği bu dönemde Poopsie Unicorn ve Vrate Creatures Canavarlar, eğlencenin dozunu arttıracak. Karnelerini alan minikleri çok sevindirecek birbirinden özel sürprizler barındıran bu oyuncaklar çocuklarıyla birlikte oyun oynamayı seçen ebeveynlerin de hoşuna gidecek.

Poopsie Unicorn heyecanla açacakları sürpriz paketleriyle çocukların güzel vakit geçirmesini sağlayacak. Poopsie’nin mamasını yedirip ve içeceğini içirdikten sonra ise sıra pırıltılı, renkli slime tuvaletini yapmaya gelecek. Bu kısımda meraklı anne babalar da oyuna dahil olup çocuklarıyla slime yapabilirler. Sürprizlerle dolu Unicron’un parıltılı ve büyülü dünyası, büyük küçük herkesi oyun oynamaya davet ediyor.

Her birinin özel karakteri olan Crate Creatures Canavarlar kafeslerini kırıp kendilerini serbest bırakması için yeni arkadaşlarını bekliyorlar. Çocuklarla birlikte uyuyan, yemek yiyen, oynayan, dilleri çekildiğinde kızan, karnını sevdiğinizde hırıldayan bu eğlenceli Canavarlar 45’ten fazla sese çıkartıyor. Söylenenleri kaydedip, canavar sesiyle tekrar edebilme, hatta tersten söyleyebilme özellikleriyle de tüm ailenin sevgilisi olmaya adaylar.

Bir cevap yazın