Genel

Elexus Hotel’den Minik Misafirlere Rengarenk Bir Tatil!

elexus hotel

Kıbrıs’ın eşsiz doğası içinde tüm stresinizi ve yorgunluğunuzu unutturmayı başaran Elexus Hotel, aileler için sunduğu özel ayrıcalıklarla keyifli bir seyahatin kapılarını açıyor.

Ebeveynler Elexus Hotel’in eşsiz doğasında dinlenirken, minikler, Alexis Mini Club’ta aktivitelerin tadını çıkarıyor. Küçükten büyüğe herkes için eğlenme ve dinlenme imkanı sağlayan Elexus Hotel, ailelerin vazgeçilmez tatil durağı haline geliyor.

Tüm çocukları heyecanlandıran adanın en büyük aquapark’ına sahip olan Elexus Hotel, miniklerin sevgisini kazanmayı başarıyor. Elexus Hotel, ailece vakit geçirmenin önemini, otelde bulunan Zoya Spa’da anne-babalar ve çocuklarına aynı anda özel masaj uygulamaları ile ön plana çıkarıyor.

Her gün saat 10:00 – 23:00 saatleri arasında hizmet veren club, küçük ve tatlı bir kasabayı andıran Liliput evleri, özel şovları, bedensel ve zihinsel gelişim için düzenlenen eğitici aktiviteleriyle çocukların ilgi odağı haline geliyor. Ek olarak, Teenage Club kapsamında futbol, plaj voleybolu, dart ve yoga gibi etkinlikler de düzenleniyor.

Bir cevap yazın